Wpis z mikrobloga

@Mazurskimazur: ja jeden zwrot tez zglosilem z ciekawosci za posrednictwem infolinii, kobiecie jasno wytlumaczylem ze zwracam wszystko oprocz konsoli, dostalem potem maila z potwierdzeniem przyjecia odstapienia ale z tego co tu czytam trzeba sie spodziewac maila z odmowa i wezwaniem do doslani konsoli :) no smiesznie bedzie :)
prawda jest taka, ze ten sie smieje kto sie smieje ostatni: jezeli sporo osob nie odpusci i sprawe zglosi do uokik to oni
U mnie coś się ruszyło, dostałem maila że produkty oczekują na oględziny i wystawienie faktur korygujących ale status reklamacji na stronie się nie zmienił
@icecron: nie jestem typem goscia, ktory bedzie tutaj wrzucal codzienny update pt. ,,co ze zwrotem,, ... wrzuce info po 14 dniach od otrzymania przez neonet mojego pierwszego zwrotu, mam ich kilka :)
jako konsument Twoim jedynym obowiazkiem jest skutecznie powiadomowic Sprzedawce o odstapieniu od umowy i dostarczenie zwracanego towaru. dzwonienie codziennie na infolinie, pisanie maili i dopytywanie kiedy kiedy kiedy jest bez sensu...
Sprawa wygrana. Dostałem dziś wiadomość

Dzień dobry,

Dziękuję za wiadomość.

Proszę odesłać nam towary. Zamówienie było sprzed wprowadzenia zapisu w regulaminie, w związku z tym może pan zwrócić towary.

Zwrot 3 gier i pada z zestawu z 21.01