Wpis z mikrobloga

- Halinka śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Halinka, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
- Niby czego?
- Dlaczego ten Paździoch, musiał odejść (,).
- Wiesz co? Ty w końcu mnie pytasz o coś innego, niż normalnie co tydzień od 30 lat.
- Halinka, bo ja po trzydziestu latach pojąłem dlaczego on żył a teraz nie mogę zrozumieć, po co w ogóle Pan Bóg go nam zabrał .
- Ferdek, a po co Pan Bóg zabrał Pana Edzia i Boczka?
- No właśnie po co? Albo taką Babkę Kiepską, po co?
- Po coś na pewno. Dobranoc.
- (Głęboki wydech) Halinka ja rozumiem, ja żem sam młody nie jest, ale przecież taki Paździoch to mógł jeszcze pożyć. Po co w ogóle takie coś jak śmierć? Ja rozumiem jeszcze, jakby to on miał źle. Ale co, mieszkanie ma, samochód ma, telewizor ma, pieniądze w bankomacie ma. Sam, żem widział jak wybierał.
- No szkoda, że ty nie masz z czego wybierać.
- Kurde, jak ja za nim tęsknię... i po co w ogóle takie coś jest... Po co? Dlaczego ta śmierć?
- Ferdek, nie wiem dlaczego ta śmierć jest no! Może tak musi być. I w ogóle ja ciebie proszę, skończmy ten temat, bo robi mi się przykro i za siebie nie ręcze .
- Widzisz Halinka? Jak tylko się o tej śmierci zaczyna rozmowa, od razu smutek i konflikty się same rodzą. To jest Halinka straszna rzecz, ta śmierć, trzeba to wyeliminować.

(,)

#kiepscy #heheszki (ale tak nie do końca) #pasta #swiatwedlugkiepskich
PanEpileptyk - - Halinka śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Ha...

źródło: comment_1611903009ef2K8FSQ90njPNf9IdOzb2.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@PanEpileptyk: Tak już na poważnie, to do problemu śmierci warto podejść w sposób zadaniowy i naukowy - znaleźć sposoby powstrzymywania starzenia, utrwalenia organizmu, regeneracji komórek, hodowania organów pod przeszczepy, przedłużania telomerów. Dalej, odkryć sekrety świadomości, by móc przenieść ją do trwalszego od mózgu nośnika z zachowaniem pamięci i funkcji poznawczych (transfer umysłu). #transhumanizm

Na odkrywaniu nieśmiertelności powinna skupić się ludzkość, dokładając wszelkich starań, by w końcu pokonać śmierć. Starzenie się i
  • Odpowiedz