Wpis z mikrobloga

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: tak na przyszłość, gdyż odkryłem komentarz podejrzewając, że możesz pisać do mnie, nie wysilaj się, mam cię na czarnej.
Ale skoro już odpisuję to się odniosę.
1. Parę kafli to jest budżet fanowski. Kilkanaście/kilkadziesiąt również.
1. Dla mnie mógł również dostać nagrodę wójta z Siodła Dolnego, zdobyć wianek dziewczyny w Noc Świętojańską i wejść na K2 bez tlenu. Taka jest moja opinia i #!$%@? mnie interesuje co gość zdobył. Podobnie
tak na przyszłość, gdyż odkryłem komentarz podejrzewając, że możesz pisać do mnie, nie wysilaj się, mam cię na czarnej.


@dr_Acula: A ja mam to w dupie. Nie muszę się domyślać kto ma mnie na czarnej, nie prowadzę ewidencji i nie będę za każdym razem się zastanawiał czy jak ktoś nie pisze bzdur to czy ma mnie na czarnej.

1. Parę kafli to jest budżet fanowski. Kilkanaście/kilkadziesiąt również.


@dr_Acula: Wielki pan
@dr_Acula: Twoje inwektywy nie świadczą źle o mnie tylko o tobie i twoich rodzicach którzy nie potrafili cię wychować. Jak nie masz problemu z ośmieszaniem siebie i błaźnieniem swojej osoby to chociaż im byś wstydu zaoszczędził. A jeśli nie potrafisz normalnie dyskutować w internecie to może warto by się zastanowić czy to medium jest na pewno dla ciebie i nie powinieneś wrócić do swoich kolegów spod budki z piwem.
@dr_Acula: Jednak rzeczywiście masz problemy ze zrozumieniem. To powtórzę. Na żywo tak samo byś usłyszał gdybyś zachowywał się jak skończony cham. To, że twoi rodzice zawiedli społeczeństwo to fakt. To, że nie potrafisz się zachować to też jest fakt. I na żywo też byś to usłyszał, bo nie ma dla mnie znaczenia to, że dyskutujemy w internecie. Ktoś taki jak ty nie jest w stanie mnie zastraszyć. Prawda jest jednak taka,
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: tylko potwierdziłeś moją teorię co do swojej nędznej osobowości i braku charakteru, srająca się teraz o kulturze, wychowaniu i różnych zasadach. Ot, zwykła #!$%@?. A co tam będziesz dalej skrobał to już wolna wola, utwierdziłeś mnie co do swej natury i nawet nie chce mi się już odsłaniać twoich kolejnych płaczliwych komenatrzy. Pozdrawiam.