Wpis z mikrobloga

#chwalesie Doczekałam się swojej #prankopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od Prankomikołaja @pranko_csv zamówiłam już jakiś czas temu fotkę z autografem i jajko kinder xD ale to co dostałam przerosło moje najśmielsze oczekiwania xD

1. Fotka z autografem i dedykacją - coś pięknego! Już szukam honorowego miejsca :D (autograf w komentarzu)
2. Pranko to dobry stalker xD widział, ze udzielałam się na tagu #koronawirus i domyślił się ze potrzebuje książki do statystyki xD w wolnej chwili z covidowych danych oblicze jakiś współczynnik korelacji czy coś ( ͡ ͜ʖ ͡)
3. Do pakietu wirusowego dostałam tez waciki nasączone %%
4. 200 zł! Z 1974. Obiecuję, że nie #!$%@? na głupoty ( ͜͡ʖ ͡€)
5. Grześki, akurat miałam ochotę na coś słodkiego więc idealnie :)
6. Świecące pałeczki-bransoletki - czekam aż otworzą dyskoteki to łatwo będzie mnie zlokalizować na parkiecie - idealnie
7. Patyk i kasztan xD domyślam się ze skarby ze spaceru i doceniam bardzo bo patrząc na ten snieg za oknem trochę brakuje mi jesieni xD

Właścicielu pieska Pranko i Pranko! Bardzo Wam dziekuje za piękna spersonalizowaną paczuszkę! Dalej kisne z tej książki do statystyki xD cieszę się ze zostałam zaszczycona paczką od najpopularniejszego psa na mirko!


Przy okazji najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla posiadacza Pranko ( ʖ̯) myśle ze ten pies to najlepsze co mogło Ci się trafić chociaż mam nadzieję ze ktoś zrobił Ci prezent z którego ucieszyles się tak jak ja dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) STO LAT! :*

#prankothewolfdog #prankopaka #wykopaka
natalia_ - #chwalesie Doczekałam się swojej #prankopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Od Prankomikoła...

źródło: comment_161186483042blXGpk8C7oL7ICla69Gz.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz