Wpis z mikrobloga

@Mazurskimazur: Ja jutro sam się do nich dobijam, bo paczkę dostali wczoraj o 17 i jest cisza rano jakiś mail przyszedł że potwierdzają otrzymanie numeru konta a jak dojdzie towar to wyślą mi osobną wiadomość
  • Odpowiedz
@Danio_1992: to tam trochę trwa zanim przyjdzie ten email. W nim będzie że towar jest poddany oględzinom i takie tam.

Szanowni Państwo,

Informuję, że towar wynikający z reklamacji 01S/00........ /2021, po uprzednim dostarczeniu do Działu Reklamacji, został poddany oględzinom przez naszych specjalistów ds. reklamacji. W kolejnej wiadomości poinformujemy o dalszych ustaleniach podjętych w procesie wyjaśniania Państwa zgłoszenia.
  • Odpowiedz
@puotek: chcemy kupić konsole nowej generacji i nie ma możliwości kupić jej samej bo sklepy zwietrzyły możliwość upchania starych gier lub nikomu nie potrzebnych kamer. Więc korzystamy z konsumenckiego prawa zawartego w ustawie o możliwości zwrotu towarów w ciągu 14 dni. Coś nie jasne, czy lubisz być dymany i nic z tym nie robić??
  • Odpowiedz
  • 0
@Mazurskimazur

nie ma możliwości kupić jej samej


no nie ma to nie ma, ja kupiłem bundla z grą która nijak mnie nie interesuje, ale wiedziałem za co płacę i nie robię teraz fikołków, będę chciał to się z kimś wymienię albo opchne na allegro
  • Odpowiedz
@Mazurskimazur: teoretycznie ten spór może wygrać każdy. Ale to NN który wkurzy swoich klientów. Do tego nn na tym całym sporze może skończyć z 50-60 używanymi konsolami. Moim zdaniem dawanie dziadów gier leżaków do ps4 to idiotyzm. Każda z tych gier da się kupić 100 lub 150 zł mniej :)
  • Odpowiedz
@jakubiak-patryk: niestety ustalanie regulaminu i wciskanie ludziom że gdzieś on tam był jest nie na miejscu, zrozumiałbym też gdyby te gry dawali serio w jakiejś promce po 119zl i pada w normalnej, ale nie po 269..... i to jeszcze ma stere wersję konsol.
  • Odpowiedz
@puotek: Dokładnie tak pisze @mazurskimazur, zwyczajnie korzystamy z przysługującego nas prawa

Zestaw promocyjny, gdzie wszystko jest po zawyżonej cenie dodatkowo jest rozbity na 2 paczki i każdą pozycję osobno na fakturze ? Pierwsze słyszę...
  • Odpowiedz