Wpis z mikrobloga

Ostatnio oglądałem sobie na HBO serial „Opowieści Podręcznej” na podstawie książki o tym samym tytule. Pomijając fakt ze serial jest ekstra. Naprawdę jeden z fajniejszych jakie ostatnio widziałem (niektórym wykopkom może się nie spodobać bo główna bohaterka biała kobieta ma dziecko z czarnym a to przecież niedopuszczalne xD, anyway...) To pokazuje on jak mógłby wyglądać kraj rządzony przez skrajną kato-prawicę pokroju konfederacji gdzie mężczyźni uważają kobiety za przedmioty i generalnie uważają ze nie powinny mieć one żadnych praw. Oczywiście to wszystko jest w baaardzo dużym uwypukleniu, ale momentami to prawie tak jakbym widział Bąkiewicza ze swoimi oddziałami patusów xD

Gorąco polecam, szczególnie teraz.

#hbogo #seriale
źródło: comment_16118500223DWnJJsGPFe7xfwta7PelS.jpg
  • 11
o pokazuje on jak mógłby wyglądać kraj rządzony przez skrajną kato-prawicę pokroju konfederacji gdzie mężczyźni uważają kobiety za przedmioty i generalnie uważają ze nie powinny mieć one żadnych praw


@fuuYeah: jak na razie za oceanem idą w druga stronę, gdzie białych hetero męzczyzn będzie się uważąć za przedmioty i nie powinni oni mieć żadnych prac no może opórcz zapewniania hajsu na socjal.

Jak to bywa skrajne albo bliskie skrajnym poglądu są
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fuuYeah: kurka, też zaczęłam oglądać i jest petarda xD
Nie lubię seriali, bardzo rzadko oglądam cokolwiek no i wolałam chińskie bajki, chociaż ostatnio nie ma za wiele dla starszych dzieciakow w wieku 16 lat xD i ten serial zrobil na mnie wrażenie. Nie mogę przestać o nim myśleć :D
@fuuYeah: nie ma zbyt wiele wpisów o Podręcznej :D


@Akayari: True. A serial faktycznie dobry. Mimo kilku głupot daje radę. Dawno mi się tak nie chciało oglądać następnych odcinków jak przy tym