Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 61
Witam Mirki i Mirabelki ponownie.
Co sądzicie o postawie służb, bo od rana mnie to zastanawia. Wytknalem przy wyższym rangą:
-brak maseczki art 54 KW(zazwyczaj pod ten artykuł to podchodzi)
- podane linku do przyznania się (żyć mi się nie chcę) ogólnie, tzw Akcja S.
-podanie numeru wniosku do RDOŚ w sprawie zasmiecania rezerwatu przyrody (RDOŚ zajmuje się zwierzynieckim )
-osoba nietrzeźwa pod wpływem sub. Szkodliwych
-Zakłócenie spokoju oraz porządku publicznego art. 51KW

A dziś, nitrołak jest już w domu, bez mandatu ,po badaniach.
#!$%@? co tu się odjaniepawla?!?!
Mlody posterunkowy sam mi powiedział że ile to już razy słyszał od strusia że "nie chce mu się żyć ", bo powiedzialem że to Wojciech S. , to zapytał się czy to Major... Więc pewnie rejon trójki przyjechał też na akcję.

Mózg rozjebion!
Pozdrawiam
#kononowicz
  • 43
@DonRademenes: Dobrą akcję #!$%@?łeś wczoraj, ale szczur wydaje się nietykalny w Białym. Heheszki z pielęgniarkami, policją, będziemy oglądać filmy i proszę nas pozdrowić. Przydałoby się żeby to ktoś nagłośnił, ale kto i jak? Wątpię też, że po tych badaniach 1 lutego czeka go Choroszcz, wróci jak gdyby nigdy nic, zamówi obiadek z Zodiaka taksą i pójdzie od razu włożyć łeb do reklamówki.
@DonRademenes: Jesteś naiwny soro myślisz, że komuś się chce zakładać śledztwo i robić dochodzenie żeby sprawdzć ćpuna , który notorycznie ziapie klej w lesie. Co do takich zgłoszeń o tym, że ktoś mówi o tym, że mu się nie chce żyć olewają sprawe. Robią tylko to na czym są statystyki tj łapanie dzieciaków z lufkami, ludzi z gramem zioła albo emerytów za brak maseczek. Przepychanie się z chorym psychicznie i ciąganie
@DonRademenes:

a chciałbyś dotknąć worka dotykanego przez obsranego obszczanego strusia. .

To chyba trochę tak jakbyś przebierał dziecko xD.
Wiem że może to być trochę obrzydliwe ale jak zabierzesz mu reklamówkę to nie będzie mógł kirać. Inna sprawa, że Major nie zmieni kryjówki. Jak pato go tropił to bardziej starał się maskować