Wpis z mikrobloga

Bebg użytnicy! Okazuje się, że miałem na dysku gniota z łobabenowym zapaleniem mózgu turego długo nie mogłem znaleźć na jutju (a oryginalny tytuł to chyba było "Bec", więc znalezienie graniczyło z cudem). Należy za to podziękować użytnikowi @RobertWolak, tury wrzucił wpis, w turym prosił o pokazanie gniotowych kolekcji swoich elo. Patrząc na wytworzoną listę zauważyłem plik beczka-zapętlony-sprawie-łobaben.mkv.

Wytworzyłem więc kompilację łobabenów (turych naliczyłem czetedzieści dwa hyyyy). Gnioty z wizunynkiem jak zwykle w komentarzu (zwłaszcza że beczka ostatnio się łokatynił na forum nie forum).

Wołam użytnika @Cyfra1999, tury prosił o zawołanie gdy znajdę gniota i użytnika @Czopelka, tury zaplusował totonten komentarz.

#bonzo #szczurek #beczka #pompka #pompowanie #dlr #tigerdlr #gonzo #tiger #tigerbonzo #melin #melinator #gansterbenc #bezmozgiyeti #gulka #tegotypu #bebg #benc #melina #uszatyrolmops #uszatypigmej #uszatyoszust #uszatron #uszatek #majonezowybaron #majonezowygolem #bonzola #euckbadzap #dwielewerece #mateuszmodestkupiecakato #mateogonzalesdelalump #atat #gnik #namrepusnebabol #ojciecpijo #niewolnikazbestu #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #infodlafanowelo #fanpeng #melinaboners #grandgnikbenc #internetowakanaliazewschodniej #polskiyoutube #elo
Formbi - Bebg użytnicy! Okazuje się, że miałem na dysku gniota z łobabenowym zapaleni...

źródło: comment_1611840059Jcx3DXjHfGLdYH5LUn8kti.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Formbi: Ogunie to chyba dając tyle tagów przechytrzyłeś tą melepete, bo jak tak patrze to do tej pory nie masz tagu o patostrimach, a inne wpisy już mają khyyy
  • Odpowiedz