Wpis z mikrobloga

Na shocie widać wszystko chłop jedzie za szybko zauważa auto zaczyna hamować jest ślisko blokują mu sie koła i leci prosto nie wykonał nawet żadnego skrętu bo widać filary i zieloną strzałkę ja akurat to rondo znam gdyby był na rondzie to z tej perspektywy co była kamera nie było by ich widać.Nikt mu drogi nie zajechał po prostu #!$%@?ł sie w inne auto i tyle jego wina. A to że się z innym kierowcą dogadał na oświadczenie to znaczy że policji nie było i może wmawiać wszysko co chce tym bardziej że kamera nie była na drogę to mu jeszcze ułatwiło sprawę żeby sie bronić że to nie jego wina i uniknąć perma.
#paramaxil
  • 9
  • Odpowiedz
@s-k-fantasyfactory: wytłumacz mi jak jest to niby
mozliwe , ze koleś zmienial pas na rondzie wg Twojego pierszego schematu jak tam jest jeden pas, jak już linkujesz street view to przynajmniej sam zobacz jak wygląda tam oznakowanie poziome.
  • Odpowiedz
@teenkarol: Sorki ale mam cie za totalnego idiotę bo wypisujesz jakieś niezaistniałe herezje wyogólniając i zaprzecając bez odniesien i argumentów o co ci dokładnie chodzi , tak samo wraz twój kolega na r którego tak plusujesz.
  • Odpowiedz