Wpis z mikrobloga

@krulwypoku_IgB6: Nie wale wódy, nie chodzę zbytnio na imprezy.
Jestem zdrowym człowiekiem, w mojej rodzinie nie było chorych czy teraz możesz mi zagwarantować że moje dziecko będzie zdrowe?
Oczywiście że nie.
Mogę se całe życie zrujnować mimo tego iż nie zrobię nic złego ze względu na osoby którą prawnie narzucają mi swoje poglądy.
@niochland: A czy to nie jest tak że jak już coś się spłodzi to już jest stworzone? Zygota staje się oddzielnym tworem jedynie umiejscowionym w ciele kobiety. Jest czymś niepowtarzalnym i odrębnym, to nie narośl czy pryszcz a zaczątek nowego życia. Czy jakby ktoś powiedział że wszyscy którzy muszą cierpieć i umrzeć w przyszłości powinni się nie urodzić byłoby to czymś dobrym?! Temat głęboki i obie strony mają swoje racje. Szkoda
@WHlTE: Ja nie wiem czy masz dziewczynę ale wiele z nich nie jest tak wytrzymała mentalnie żeby iść w życiu dalej po czymś takim.
Inna sprawa to że wyobraź sobie że rośnie w tobie coś co nawet nie potrafi myśleć i wiesz że czekasz aż wykształcą mu się nerwy by jedyna rzecz jaką w życiu będzie robił to cierpiał i chodzisz z tym prawie rok żeby urodził się po bożemu i
Kto by pomyślał że przyjdzie nam żyć w świecie w którym będziemy musieli brać na siebie ciężar konsekwencji swoich czynów.


Może przenieśmy twoją logikę na kierowców. Jeśli wsiadasz do samochodu, to zdajesz sobie sprawę, że jest ryzyko wypadku, więc jak już wypadek się zdarzy, to powinno się wprowadzić zakaz udzielania tobie pomocy przez jakiekolwiek służby, bo w końcu znałeś ryzyko i powinieneś ponieść konsekwencje, co nie?
@krulwypoku_IgB6: