Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@Macieeeej:

Żonie jednego znanego przeciwnika diagnostyki prenatalnej robiłem amniopunkcję w wielkiej tajemnicy, żonie obrońcy życia terminowałem ciążę z zespołem Downa. Pytałem: jak to jest, przecież jesteście przeciw? A oni mówili: słuchaj, to naprawdę "wyjątkowa sytuacja". Wyjątkowa, bo dotyczyła ich osobiście, a nie ich pacjentek. Bo dla pacjentek zawsze mają żelazne sumienie.


https://wyborcza.pl/1,135424,16171812,Debski__Jestem_z_pacjentka_na_dobre_i_na_zle.html
@Macieeeej: nie generalizuj. Równie dobrze można powiedzieć że wszystkim wyborcom PO życzę żeby po 20 latsch pracy #!$%@? wszystkie pieniądze z funduszy jakie zebrali, albo wyborcom pisu takiej inflacji żeby z dnia na dzień #!$%@? im oszczędności życia.
@kleopatrixx: skoro skazują na to wszystkich, to życzę im aby mieli w rodzin ach samych dałnów i warzywa do wychowania.

@Ko_Otu: jak ktoś jest głupi, bo wyborcy pisu to debile (większość z wykształceniem podstawowym i niższym na nich głosuje), to sorry - niech ponosi konsekwencje.
@Macieeeej: no są, trudno. Ja mowie o konfie ktora #!$%@?ła na całej linii z ta aborcja, ale gospodarczo dużo się z nimi zgadam, a ja niestety żyje dzięki pieniądzom a nie dzięki ideologii