Wpis z mikrobloga

Uwaga!
Będę szczepiony w piątek na COVIDa, będę wrzucał informacje z dnia na dzień np takimi jak
-ogólne zdrowie, dolegliwości
-waga
-czy paznokcie szybciej rosną?
-czy plecy bolą?
-czy zacząłem oglądać anime?
-czy mi staję?

Pracuję w Grupie NEUCA jest to firma farmaceutyczna, dlatego tak prędko zostanę zaszczepiony.
Moje dane techniczne to
184 cm wzrostu
72 kg wagi
24 lata

Oceniam swój stan zdrowia na bardzo dobry, nie uprawiam żadnego sportu, poważnie to zachorowałem ostatnio chyba w gimnazjum, a tak to zwykle przeleżałem dzień i następnego byłem już zdrowy

Jak chcecie więcej informacji o mnie po prostu napiszcie to w komentarzach.

#szczepienia #covid19 #coronavirus #koronawirus #heheszki #gownowpis
  • 4
@uminooq: W sumie chciałbym przeczytać jak u ciebie z pamięcią, refleksem, nastrojem i logicznym myśleniem - czy pogorszyło się po szczepionce czy nie.
W szczepionce jest pochodna rtęci która jest niezwykle toksyczna. Służy jako konserwant. Jeżeli boje sie czegokolwiek z tej dawki to właśnie rtęci
@Granat556: badania z pamięcią, refleksem i logicznym myśleniem oceniam pozytywnie ponieważ miałem takie badania gdy podchodziłem do wojska jak i do pracy i oba ukończyłem wzorowo, co do nastroju to jest bardzo różnie, czasami mnie tak zwane demony prześladują lecz nie są aż tak okrutne.
@uminooq sppko byłam szczepiona we wtorek, poza czerwonym odczynem, który utrzymywał się ze 3 dni i bardzo lekkiego uczucia bólu/rozpierania w ręce (u mnie 1 dzień), więcej objawów nie stwierdzam, przynajmniej po 1 dawce.
AMA z tego nie będzie ¯_(ツ)_/¯