Wpis z mikrobloga

@Cyfranek: Łamiąca wiadomość powiadasz? ( )

Swoją drogą jestem bardzo ciekawy jakie będą ceny elektroniki w porównaniu do .de, w szczególności czytników ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@Dibhala: Ceny czytników pewnie pozostaną europejskie, oby to były ceny niemieckie (które są akurat niższe od europejskich z powodu konkurencji Tolino na tamtejszym rynku). A co do reszty elektroniki to często wolę kupować w Amazonie, bo mam pewność, że towar faktycznie nowy a nie: "pudełko otwarte w celu sprawdzenia".
@Cyfranek: I dobrze. Takiej obslugi klienta brakuje w PL natomiast co rynku ebookow uwazam jednak ze aktualna sytuacja w PL jest bardzo dobra. Ciekawe czy pojawi sie Kindle Store jesli tak oznacza to powrot DRM-ow (tak jak byla 8-9 lat w polskich eksiegarniach. I jak na te zmiany zareaguja polskie ksiegarnie. Tu trzymam za nie kciuki bo ich oferta jest aktualnie bardzo dobra. Jednynie Kindle Unlimited moze namieszac (o ile oczywisce
@Nightcrawler1609: Legimi póki co wydaje się na bardzo dobrej pozycji z dostępnością 60 tys. e-booków (nie wiem, ile z tego jest po polsku, ale dużo). Chyba, że jacyś wydawcy się wycofają i dadzą wyłączność Amazonowi (podobne zarzuty stawiano Amazonowi na innych rynkach).
Goodreads to raczej konkurencja dla lubimyczytac.pl, ale tu bym się tłumaczenia nie spodziewał. Strona jest dostępna bodaj w pięciu językach i nowych lokalnych wersji jakoś nie widać (holenderska, szwedzka