Wpis z mikrobloga

@Grabek44: @Viarus_: wątpię że coś z tego pomoże, w regulaminie jest identyfikator zestawu wskazany i to że nie biorą odpowiedzialności za błędy w regulaminie (1TB zamiast 850GB). Myślałem żeby się wywinąć tym, że nie akceptowałem regulaminu promocji, a regulamin zakupów, ale jest też punkt że regulamin promocji jest częścią regulaminu zakupów :<
@kovalzdw: a masz w regulaminie zakupow ze moze miec regulamin promocji? Sprawdzalem i nie widzialem tam takiego zapisu. Ja zaraz stworze nowy regulamin i dodam ze to jest czescia ich regulaminow promocji ktory jest czescia regulaminow zakupow...
@Grabek44: To akurat tez mi się wydaje podejrzane. Bo równie dobrze mogą gdzieś na stronie ukryć jakiś regulamin z dupy i tez napisać ze jest częścią regulaminu zakupów. Jak mi odrzucą zwrot to postaram się może do rzecznika napisać.
@bartush to daj znać proszę jak Ci odpowiedzą, to najwyżej nie przyjmę kuriera w najgorszym przypadku

@Grabek44 no tak tylko problem w tym jak będą robić pod górkę i nie będą chcieli przyjąć zwrotu...

Co za #!$%@? z tego neonetu
@kovalzdw: zapis ze jest czescia czegos innego to gowienko. jest jasno napisane Do udziału Klienta w Promocji konieczna jest akceptacja jej zasad zawartych w niniejszym
Regulaminie.
. Ja takiej akceptacji nie dalem.
@asap_shazzy to niech się sklep ogarnie i niech sprzedaje produkt normalnie a nie próbuje uszczęśliwiać ludzi na siłe i wciska gry w cenie dużo wyższej od wartości rynkowej. 269 zl zarowno za tlou2 jak i za cp2077 to jest mocne przegiecie paly... do samej konsoli tez doliczaja kilkadziesiat zlotych przebitki wzgledem ceny dystrybutorow ktorzy maja partnerstwo z Sony. A neonet takie partnerstwo posiada
@Viarus_: A ktoś ci pistolet do głowy przyłożył i kazał zamawiać? Ja rozumiem fakt, że ceny tych gierek to przesada bo można je dostać o wiele taniej, ale takie są ceny tych gier w tym sklepie i tyle doliczają do ceny bundla. Da się zwrócić gierki? To fajnie spoko, nie da się? Trudno, mogłem nie zamawiać i poczekać na drop samej konsolki a nie próbować cwaniakować.
@asap_shazzy ale co to jest w ogóle za porównanie? Mam rozbite pozycje na fakturze i zgodnie z prawem, ktore jest nadrzedne wzgledem jakichs smiesznych regulaminow januszowych sklepow. Jakby nie mozna bylo wystawic normalnie sprzetu, tylko trzeba sprzedawac z gownem ktorego nikt nie chce. To tak jakbys chcial kupic wedline a sklep by Ci kazal kupowac jeszcze maslo i bulki po zawyzonej cenie
@asap_shazzy: kurna takie jest prawo konsumenta. Możesz robić zwrot i tyle. Wprowadzanie lewych regulaminów których nawet nie masz możliwości zaakceptować jest umyślnym działaniem na niekorzyść konsumenta i wprowadzanie w błąd.i to jest #!$%@?