Wpis z mikrobloga

Czyli co, janusznet mi nie pozwoli zwrócić gówien w postaci tlou2 i cp 2077 jak zamówienie złożyłem wczoraj mimo że mam oddzielne pozycje na fv?

#ps5 #neonet
  • 47
  • Odpowiedz
@Viarus_: A twoje porównanie jest lepsze? Sklep ci nie każe kupować masła i bułek do wędlin, sklep wystawia taką ofertę, którą można dobrowolnie zakupić, a to, że bardzo chcesz tej wędliny bo jest taka pyszna zgadzasz się na tę ofertę i kupujesz taki zestaw śniadaniowy cały, #!$%@? wędlinke ze smakiem, a potem robisz aferę, że ty nie chciałeś tych bułek i masła. Brawo, gratuluje Ci twojej żelaznej logiki, wmawiaj sobie dalej,
  • Odpowiedz
@Grabek44: Co to znaczy lewych regulaminów? Regulamin to regulamin, jest na stronie do wglądu i se go możesz przeczytać i na takich zasadach działa sklep, a to, że tobie taka polityka nie pasuje to nie znaczy, że regulamin jest jakiś lewy. Co z wami ludzie XD
  • Odpowiedz
@Grabek44: A po co mam czytać jeżeli tam nie zamawiam? Z waszych wypowiedzi wnioskuje, że sklep zabrania zwrotu samych gier ze względu na regulamin. Nie możecie zwrócić samych gier? To zwróćcie cały zestaw i czekajcie 2 miesiące na następny drop.
  • Odpowiedz
@Grabek44: Argumenty się skończyły czy co? Widzę, że jedyną osobą która nie wie o czym gada jesteś ty, przeczytaj sobie ze zrozumieniem moją poprzednią wypowiedź. Nie czytałem regulaminu neonetu bo nie mam po co, wystarczyło mi to, że ktoś tu napisał, że według regulaminu nie możesz zwrócić i #!$%@?. I to mi wystarczy żeby przeprowadzić na ten temat tę całą dyskusję.
  • Odpowiedz
@asap_shazzy a masz pewność że ten regulamin jest zgodny z prawem konsumenta? Od kiedy wewnętrzne regulaminy są nadrzędne nad prawem? To tak jak z rozporządzeniem premiera, z którego się później wycofuje bo jest niezgodny z ustawą
  • Odpowiedz
@jawor2201: mam pewność, że polityka zwrotów jest nieco inna w każdym sklepie i jeżeli chodzi o zwroty każdy sklep może narzucić swój własny regulamin, którego klient zoobowiązany jest przestrzegać, co innego jest wtedy kiedy chodzi o rozwiązanie umowy, klient ma prawo do rozwiązania umowy w przeciągu 14 dniu od jej zawarcia, co za tym idzie, cała konsolka razem z grami idzie won do sklepu a ty masz pieniążki na koncie i
  • Odpowiedz
@asap_shazzy: z tego co poczytałem o prawach konsumenta, to każda pozycja na paragonie czy fakturze jest osobnym zakupem, a co za tym idzie każdy z tych produktów można dowolnie zwrócić. Co innego jeśli cały zestaw byłby jedną pozycją, wtedy zwracać można tylko całość.
  • Odpowiedz
@kovalzdw: Niby tak niby nie, wiesz ta firma siedzi w tym już prawie 20 lat, na pewno wiedzą jak to ominąć, tak jak ktoś tam pisał, fakt, że nie ty wrzuciłeś wszystko do koszyka oddzielnie i po kolei a sklep wrzucił to jako taką promocje nie ułatwia wam zadania ze zwrotami.
  • Odpowiedz