Wpis z mikrobloga

@skibi97: ogolnie wyglada to tak, ze od jakichs pol roku stracilem dosc duzo wlosow, przerzedzily sie i w dodatku strasznie swedzi mnie cala skora glowy, lekarz spojrzal na to pod dermoskopem i powiedzial ze nic niepokojacego tu nie ma i przepisal stieprox i cos na łzs, w dodatku bralem izotek przez pol roku moze mial ktos podobny problem?
@gezorrr: jest troche problem, bo bylem u trychologa ktory stwierdzil po badaniu ze mam liczne stany zapalne i jakies luski wokolo włosów, potem poszedlem do dermatologa i powiedziala ze wszystko jest git i mam stosowac loxon i te inne szampony na łzs i nie wiem juz totalnie co z czym zrobic
@skibi97 stan skóry głowy to jedno łzs itp to też trzeba ogarnąć ale możesz mieć i łzs i normalne łysienie androgenowe przy okazji. Najlepiej jakiegoś dermatologa co dobrze ogarnia temat włosów i jest w stanie stwierdzić czy to androgenowka
@skibi97:
No dobra, czyli minoxidil 5%.
Jesli masz mieszki wlosowe to wyrosna Ci jeszcze wlosy. Jesli ich juz nie masz to nic Ci nie wyrosnie.
Stosujac 2x dziennie pierwsze efekty beda po 2-3 miesiacach, a po 12 miesiacah bedzie koncowy efekt.
Jesli przerwiesz to po okolo miesiacu wlosy zaczna sie sypac.