Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OwiktorO: wczoraj wszedłem na konto i rozesłałem niektórym wiadomość z zaproszeniem z tym że #!$%@?ły mi się linki i dałem nie ten co trzeba, sorry wielkie każdemu kto na mnie czekał ale już każdy jest rozliczony. Pozdro
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OwiktorO: pracuje w korpo czasem po nocach ostatnio nie mogłem znaleźć wolnej chwili liczę na wyrozumiałość za ten dzień/poltora które musiał ktokolwiek u mnie czekać dam rekompensatę
  • Odpowiedz
@xCrazy: Krótkie wyjaśnienie - po przelaniu Ci 30 zł na konto i uzyskaniu informacji, że za chwile ogarniesz mi dostęp, zniknąłeś na kilka dni (jakieś 4), nie informując mnie o niczym, dlatego przez ten czas zdążyłam załatwić sobie inne konto i poprosiłam o zwrot pieniędzy. Zgodziłeś się na to i poinformowałeś mnie, że w tej chwili nie masz 30 zł, ale jak tylko usunę opinie na temat współpracy (XD) z
  • Odpowiedz
Jeśli mam jakkolwiek opisać to, co czuje po przeczytaniu twoich refleksji to poczułem przede wszystkim zażenowanie spowodowane całą sytuacją i tego, jak się potoczyła. Sytuacją, w związku którą postanowiłaś mnie oskarżyć o oszukiwanie ludzi, tylko dlatego, że nie potrafisz po ludzku zanalizować czyjegoś błędu. Wystarczyłoby spróbować spojrzeć na zaistniałą sytuację z nieco innej perspektywy, niż tylko kątem oka osoby, która w wyniku durnego nieporozumienia (w tym przypadku było to opóźnienie z mojej
xCrazy - Jeśli mam jakkolwiek opisać to, co czuje po przeczytaniu twoich refleksji to...

źródło: comment_1611882193u4q6lAOY5GNrakHKud2kJG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@xCrazy: Nie chce mi się w całości odnosić to Twojego komentarza, natomiast wkleję dwa zrzuty, na których widać jak przez tydzień czasu próbuję się dowiedzieć kiedy zwrócisz mi pieniądze. Przez tydzień czasu mi nie odpisałeś, ale jednocześnie miałeś czas żeby pisać na Mikro. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na moje pytania odpisałeś łaskawie dopiero w momencie, jak wystawiłam komentarze, że jesteś zwykłym oszustem. :)
Piszesz, że 30
artekmisz_isz - @xCrazy: Nie chce mi się w całości odnosić to Twojego komentarza, nat...

źródło: comment_1611915160qfZ6BQUoNu57AFHPMZhqsq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz