Wpis z mikrobloga

Cześć mam silver 4 i 159 wygranych, moją największą rangą którą miałem jest silver 6. Nie wiem co zrobić co mecz ponad 30 killi ciągle przegrana i przegrana bo teamy do dupy a tak to nie mam z kim za bardzo pograć a jak już to bardzo rzadko. Myślałem czy nie przenieść się po prostu na faceit i spróbować tam coś pograć, czy dalej zostać w silverze i męczyć się przez następne 159 winów o golda 1. A wy jak myślicie?
#csgo
  • 9
  • Odpowiedz
@WarmWeather: chłop nie umie wyjść z silvera a ty mu na faceit radzisz iść? Przecież to skończy się tak że wyląduje na 1lvl, a tam jest zwierzyniec gorszy niż w mm.

@adamx4566: imo graj dalej mm, wbij chociaż kałachy.
  • Odpowiedz
@totmes wejdź na silvery i próbuj wyjść. Tam jest patologia. Na globalach ludzie nie potrafią grać, a więc co za różnica gdzie będzie się uczył, czy na 2-3 lvlach czy na silverach? Skoro chłop robi po 30 fragów to nie jest z nim najgorzej. Będzie zamykał co mecz to sobie wróci do mmów
  • Odpowiedz
A czego się spodziewałeś? Księcia w złotej zbroi na białym koniu? CS taki jest. Bez teamu nie ma sensu się starać. Nie rozumiem ludzi, którzy grają (dla rangi). Gra to gra trzeba się #!$%@?ć i tyle.
  • Odpowiedz