Wpis z mikrobloga

Uwaga miraski, mam dwie ciekawe wiadomośći:
1. Na infolini niewiasta jakaś odebrała i mówi - "mamy bardzo dużo zamówień tych konsol, i się nie wyrabiamy, a jeszcze wy dzwonicie, spokojnie trzeba czekać na maila"

2. Dziś rano zamówiłem z MediaMarkt bundle za 3199 i już mam numer DPD, więc jutro przyjdzie :D

Więc #!$%@?ć ten #rtveuroagd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@4MagnuM4: ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja jeszcze sprzedaje zaległe rzeczy z xboxa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie sądziłem że tak "szybko" wyślą.. @patrycek123: nie dziwie się, jak tam u nich oferty z tv wiszą już 24h ( ͡° ͜ʖ ͡°) nikt nie kupował, to tera dali bundla z grami ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ja staram się optymistycznie zakładać że po prostu mieli duzo zamówień i nie wyrobili sie z wszystkimi dzisiaj i jutro zrealizują pozostałe, ale z drugiej strony sam zastanawiam się czy jak jutro MM nie wrzuci takiego zestawu jak dzisiaj to czy nie oleje RTV anuluje i kupie od nich bo jak jak czytam ze ludzie którzy zamówili dzisiaj maja juz przesyłkę u kuriera, a nasza „szybka wysyłka” z Euro jest w sranie
  • Odpowiedz
@okiemfilmoholika: olej RTV. Wczoraj zamówiłem z neo i już konsola jedzie, a piątkowe zamówienie z RTV dalej wisi ... Neo jakoś się ogarnelo, przynajmniej mówili co powoduje opóźnienie , RTV ma stałą śpiewkę że w tym tyg będzie więcej informacji ale konkretów to oni nie mają ( _)
  • Odpowiedz
Mi 4 razy zapewniali że paczka dzisaj wyjdzie, dzwonię teraz, nie znają powodu ale paczka dzisaj nie wyjdzie, zgłosili na magazyn jaki jest powód, a ja #!$%@? MM anulowałem()
  • Odpowiedz
@okiemfilmoholika: myślę że na pewno. W końcu pewnie dostają gierki na zwrot na potęgę więc chyba będę do skutku wciskać. Zaraz wyjdą digitale i spadnie popyt. Możesz zawsze poczekać z anulowaniem do momentu zakupu w drugim sklepie. Ja jeszcze trzymam RTV żeby wysłali do sklepu (dopiero wtedy zrezygnuje - jeszcze nie płaciłem ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz