Wpis z mikrobloga

@kygo21: mieszkałem 5 lat, już nie mieszkam. Dla mnie największym plusem chyba przede wszystkim miejsca do zwiedzania. W pewnym momencie może się to przejeść, przyznaję, ale generalnie jest mnóstwo pięknych i wyjątkowych miejsc do zwiedzenia.

Jako tako podobało mi się jeszcze rozwiązywanie spraw urzędowych i urzędo-podobnych. Czasem wystarczył telefon, żeby wszystko załatwić, ale innym razem jakaś pierdoła potrafi urosnąć do problemu wagi ciężkiej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@kygo21:
- ludzie sa domyślnie dla siebie mili, nikt ci nie warknie w sklepie o Boze a drobniej Pan nie ma?
- obsługa klienta to inny poziom, podnieślismy rachunek za internet? Nie masz dzisiaj łączności telefonicznej? Masz 5 funtow mniej od Twojego abo na pol roku.
- wyslalismy Panu przesylke przez przypadek? Nie ma sprawy prosze zachować nawet jak to warte jest 50 funtow, nasz blad.
- chce pan zwrocic przedmiot
@kygo21: plusy to wszystko
minusy to backstabbers i polactwo z wykopu ktore sra wyzej niz ma XD

no ale to w polsce nie ma tych dorobkiewiczow co to w kazdym polaku widza sebe i robaka? jest jeszcze wiecej

interakcji mi czasami brakuje

z 2 strony w polandi sa KODowcy i resortowe dzieci XD no i wolne sondy i konstytuacja, aborcjonistki i #!$%@? julki netflixowe - to sie tak zdaje ze w
f.....a - @kygo21: plusy to wszystko
minusy to backstabbers i polactwo z wykopu ktor...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@kygo21: Na plus:
Luz bluz
Sklepy czynne w niedzielę
Łatwo załatwić sprawy urzędowe
Niezły poziom życia w stosunku do zarobków (ceny żywności, kosmetyków, ubrań itp)
Można żyć po polsku jak ktoś chce bo wszystkiego pełno - knajpy, sklepy, fryzjerzy itd.
Pogoda - nie za ciepło nie za zimno
Niedrogie auta w stosunku do zarobków
Większe zaufanie społeczne

Na minus:
drogie mieszkania
drogie ubezpieczenie na samochód
brexit
Co po kilku latach mieszkania w UK się wam podoba? jakie pozytywy widzicie z mieszkania tutaj oprócz pieniędzy?


@kygo21: łatwość życia (wszystko jest tanie i dostępne, amazon dowiecie Ci paczkę pod nos), szacunek do pracownika i układy w pracy, obsługa klienta w sklepach, ludzie są bardziej wyluzowani i bardziej uprzejmi. Nie trzeba się wiecznie z każdym szarpać, skarbówka jest spoko, zimy nie za ostre, w urzędach da się wszystko łatwo zrobić.