Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaloryfe: słaba ta część, lokacje takie sobie ale sama fabuła związana z helikopterami to jakieś nie porozumienie, od początku gry domyślałem się o co chodzi :x
  • Odpowiedz
@Lesrley: jak przeszedłeś wszystkie części, a masz ochotę jeszcze pobiegać po Zonie, to polecam mod Anomaly. Tylko akurat teraz pojawia co kilka tygodni, albo i krócej inna wersja testowa (na moddb.com wciąż jest ta starsza), bo szykują się do wydania nowej wersji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kaloryfe: imho w zewie misje poboczne potrafiły mieć mały, ale realny wygląd na kształt gry, nie odczułem tego w poprzednich częściach. Zew to bardziej osobny dodatek niżeli pełnoprawna część, lecz i tak jest bardzo dobrze wykonana
  • Odpowiedz
Trzeba tę grę skasować i normalnie jak biały człowiek zainstalować METRO 2033 ( będziesz mi dziękował )


@marcin-bialas111111111111111: ( ͡° ͜ʖ ͡°) A teraz rzucają trailery do sztaklera 2! I teraz tak, pokazują trochę ładniejsze graficznie lokacje z cienia czarnobyla XD Znowu okolice kordonu, znowu pewnie ładowanie lokacji, kilka misji. Łot i gra.
  • Odpowiedz
  • 2
@marcin-bialas111111111111111 metro? To ja liniowa gra gdzie mamy 5 modeli postaci i wszystkie wyglądają tak samo? To ta gra gdzie w tunelach metra zamurowane są reflektory i jest mega jasno, a na stacjach gdzie żyją ludzie jest ciemno jak w dupie? To ta gra gdzie jak wróg nie ma żadnego AI? Jedna i druga seria jest taka sama i ma swoje plusy i minusy.
  • Odpowiedz