Wpis z mikrobloga

@LebronAntetokounmpo: Obchodzenie regulacji spożywczych państwa nie psuje. Dualizm prawa pracy państwa nie psuje. Chęć obejścia antyludzkiego wyroku TK psuje państwo. Ciekawe. Tak btw. proceder niepublikowania wyroków, bądź opóźniania publikacji zapoczątkowała PO od spec ustawy na euro 2012. Wtedy obrońcy wartości prywatnej i praworządności siedzieli cicho.
@MKULTRA: z jednej strony chcemy praworządne państwo prawa, a z drugiej strony jak jest jakieś niekomfortowe prawo, to mądrzejsza o tym nie wspominać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kksu: Czyli jak PiS uchwali prawo otwierające obozy koncentracyjne, to mamy się do tego prawa stosować, bo wolne sądy konstytucja, tak? Prawo nie jest nadrzędną wartością, a złe prawo należy yebach
Czyli jak PiS uchwali prawo otwierające obozy koncentracyjne


@MKULTRA: nie jestem prawnikiem ale to może być niezgodne z konstytucją. No ale co z tego jak wyroku wystarczy nie opublikować i nas tam zabiją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zendemion: Bo co? Dlaczego mam nie atakować politycznego wyroku TK? Dlaczego mam się godzić na śmierć kobiet? Bo jakiś gryzipiórek, który robi z prawa wartość samą w sobie, uważa że to złe? Weź się człowieku ogarnij. Jak PiS wpisze do konstytucji jakieś szurskie gówno, które szkodzi ludziom, to ja mam bić brawo bo wolne sądy konstytucja? Prawo jest dla ludzi, a nie ludzie dla prawa.