Wpis z mikrobloga

Pewnie ze grozi. Sam film jest dowodem. Jeśli faktycznie zatrudnia prawnika, to małolat ma #!$%@?. Major mówi o stratach na co ma dowody. Druga sprawa poprzez dokonanie manipulacji stracił kanał źródło dochodu i utrzymania. Jeśli sprawa trafi do sądu gość ma #!$%@?
Jak ktoś pomoże narkomanowi, to można kolesia podać na minimum milion złotych, ile mu przyklepią w razie przegranej sprawy to zależy od sądu. Kanał majora to marka z duża oglądalnością. To jest najważniejsze.
@westmar76: Właściciel odpowiada za treści. Tak jak kierownik ekipy na budowie odpowida za powierzona mu fuche nie zaleznie co jego majstry odwala. Najwyzej później moze ich zwolnic czy w lesie zakopac. Tak samo tutaj mógł sprawdzic co jest na filmie. Zreszta nawet jak dojdzie do sprawy to okuratny człowiekmoze poweidziec ze sie tak umówił ze szczurem. Słowo przeciwko słowu dowodów brak , zreszta po ostatnim gniocie okuratny moze pozwac szczura o
@westmar76: No a nie ? Weź potem wyciągij konsekwencije od takiego : błąd w sztuce , pomyłka zaćmienie umysłu , nic nie udowodnisz , miałem praconika na busie co kradł paliwo jeździł na około robiąc niepotrzebne kilometry , znajomy adwokat jasno powiedziął ze sprawa praktycznie nie do udowodnienia .No chyba ze był totalnie #!$%@? i masz na to dowody. Zreszta jak wspomniałem gorzej przewalone moze miec szczurzysko o groźby karalne ,
@Krzysztof1908: Chodzi o groźby szczura wzgledem merca , na ostanim gniocie chce go wyzwac na pojedynek i grozi "roz@$%rdoleniem łba" . Na miejscu merca o ile chce sie w to bawic poszedłebym po kwity od psychologa ze spac przez to nie moge i mam stany lekowe bo sie boje ze nitroszczur mnie dojedzie (tak wiem brzmi to debilnie) i do sadu z nim.
@westmar76: To jest człowieku o ciemnym intelekcie trwały uszczerbek na zdrowiu psychicznym potwierdzony opinia lekarska. Sad bierze takie rzeczy pod uwage moga one wpłynac na wysokosc kary odszkodownia i stanowia zawsze dodatkowy bat na oskarzonego. Ale co taki szaraczek na utrzymaniu mamusi moze wiedziec o sprawach sadowych ...