Wpis z mikrobloga

Zawsze miałem takie #!$%@? myślenie, że nie potrzebuję tego co inni, nie dotyczą mnie związki, grono znajomych, czerpanie z życia. Że to jest coś co robią inni ludzie, z tego lepszego świata. I że po prostu tak jest i trochę to boli, ale da się wytrzymać. Chciałem tylko mieć pracę gdzie mnie docenią i w jakiś sposób zasłużę na swoją egzystencję.
I #!$%@? co. Zarabiam <3k, zabieram pracę do domu (żeby nadrobić, nikt o tym nie wie) a i tak każdy z tych normików ma lepsze wyniki (plus partnerów, znajomych, hobby, imprezy i całą resztę normickiego życia).

#depresja #przegryw #wrodzonydebilizm
  • 13
@mamjuzkonto: Zidentyfikuj problem, który odpowiada za Twoje „#!$%@?”, postaraj się popracować nad jego rozwiązaniem. Na ogół praca rzadko daje taką satysfakcję, jakiej pragniesz, nie mówiąc już o docenieniu - ludzie z reguły tego nie robią, bo są zapatrzeni w siebie. Czy Twoim problemem jest samotność, czujesz, że w swoim zamknięciu zaszedłeś już za daleko, że nie ma odwrotu, czy masz jeszcze wolę walki? Twój wpis sugeruje, że chciałeś się wyżalić i