Wpis z mikrobloga

@przeczki: i bardzo dobrze, #!$%@? sloikow ze wsi. Pamiętam na studiach na poliwódzie jak Ci wiesniacy potrafili lać na kościół mariacki i jechac tylko na kserówkach a na laborkach #!$%@? umieli a jak egzamin to potrafili godzinę przed być pod drzwiami by zajac najlepsze miejsca do ściągania... Albo jak wtedy net i dobry kom to nie było to co teraz, ze to standard, kupować sobie specjalnie koma za 2k do ściągania,
@Janusz_z_Rivii: no to moze u Was, u mnie na studiach kazdy wiesniak był matołem a osoba z większego miasta miała lepsze oceny. Z resztą #!$%@?, we Wrocławiu teraz są sami ukraińcy więc weź mi nie #!$%@? typie xd
@Janusz_z_Rivii: PK ziomek, choć równocześnie robiłem na AGHu :D Tam dopiero na miasteczku studenckim to był #!$%@?, oczywiście przez wieśniaków ;p może miałeś dzianych starszych i Ci się udało i teraz myślisz inaczej, albo w Waszym wrocku przesiąkniętym zadupiem było inaczej xd Ale zawsze było widać klasę w kimś urodzonym w Krakowie a przyjezdnym i nie wmówisz mi że było inaczej. Może u Was było inaczej ale u nas nie, ok?
@pawel_je: No niestety muszę cię zaskoczyć ale Wrocław to wyższa liga niż twój Kraków. Wystarczy spojrzeć na prezydenta Polski który jest przecież absolwentem z Krakowa i nawet jego mentorzy się go wypierają. Kraków nawet nie ma podjazdu do Wrocławia, przykro mi:) takie to zadupie ze bałbym się wyjść na ulice bo u was ludzie z maczetami latają. Poza tym Angole robią sobie od lat z was burdel XD
@Janusz_z_Rivii: ale żeś się zesrał xDDDD nawet nie zamierzam tego komentować typie ;d Do was to nawet angole nie mają zamiaru przjyezdzac, w końcu przyjeżdżają wyłącznie ukraincy i Wam to wystarcza xd Czerpiesz wiadomości chyba sprzed 10 lat xddd via ios, czyli ajfonik 8 z rozbitym po pijaku ekranem, zgadłem? XD a z wieloma angolami i irlandczykami wiele razy za młodego piłem i tylko Kraków ich interesuje i resztę Polski mają