Wpis z mikrobloga

#carnivore
#keto

Co sądzicie o takim dziadostwie? ( Chodzi o to że nie mam siły w siebie wciskać więcej niż 3 drobne posiłki takie jak np wstawiałem kilka postów niżej)

Od dziecka praktycznie miałem omada o 22 w postaci pizzy i kebaba bo stara trochę nie ogarniała #dieta.

Jestem chudzielec 78kg 190/91
Kiedyś ważyłem 85 kg i myślę że to Perfect waga do tego wzrostu.

A na keto waga leci w dół :(.

W lato jak łącze carnivore i dokladam po 2 owoce dziennie to masa idzie w górę ale w keto nie ma szans a ciężko mi dołożyc więcej jedzenia bo się zrzygam xD.

Jakieś porady jak znajdować na keto albo jak utrzymać wagę ?

Czym podbić kalorię? Jak dołożę tłuszczu yo będzie sraka tłuszczowa ( kiedyś jadłem samo masło i oliwę zebby zrobić masę).

Polecacie jakieś suple na keto ( naturalne działające).

Pytanie bonusowe,Czy kreatyna wpływa jakoś negatywnie na włosy?
  • 34
@anonymous_derp: no niestety po nabiale mam jakieś problemy ( takim sklepowym pasteryzowanym)

Spróbuję parówek itp ale strasznie się boje substancji konserwujących i bakteriobójczych. A niestety nawet te paruwy o super składach maja azotyn sodu itp w składzie :(.

Pozostaje chyba szukać surowego nabiału.
Jakieś porady jak znajdować na keto albo jak utrzymać wagę ?


@Wdermn: Wypij sobie dwie kawy/herbaty z masłem w godzinach oddalonych od głównego posiłku. Możesz to blendować dla uzyskania gładkiej konsystencji albo zwyczajnie wwalić łyżkę masła do kawy i wypić. Dodatek śmietany też jest super wyjściem. Śmietana zamiast lub razem z masłem.
allegro.pl/oferta/zamiennik-posilki-na-ketoze-w-proszku-keto-shake-9730086061?offerId=9730086061&inventoryUnitId=cLXxubIpIXG8gkM3ccSmg&adGroupId=MjllMDRiMWUtODM4ZC00ZGQzLWFmMGQtMzhiOTA1ZDFlODI0AA&campaignId=NmNiNmM0ZDctZjQxYi00ZTY0LWJmYWItOTJiYTczMzdkNmJlAA&sig=ee62295db0fbe8850b66c997f92189ff&utmfeed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utmsource=google&utmmedium=ads&gclid=CjwKCAiA9bmABhBbEiwASb35Vy-IfIWWSdEOVZGFItRPGHcoHvdqK6bAYTj4CpsXrPtg-M3f30p8BoCfIsQAvDBwE

xD zapomniałem podlinkowaac.
@anonymous_derp: @luk04330: @pannakota:
@Wdermn: jak chcesz dołożyć kilogramów, ale nie możesz dołóżyć więcej kalorii z tłuszczy to może warto rozważyć inne opcje? Np węglowodany?
@saul: nie będę się truł , ja mam po prostu wstręt do jedzenia przez #!$%@? nawyki większość życia. Jak jadłem głównie węgle to przy 4 k kalorii nie tyłem :)

Węgli dokładam dopiero jak zacznie się lato albo pod koniec wiosny.
@Wdermn: nie ma czego zazdrościć. Kalorie jest łatwo podbić jak się nie ograniczysz tylko do jednego makroskładnika. Staroszkolnym podejściem trójboistów jest picie mleka czekoladowego.

A keto to dieta, na której nawet ludzie, którzy mają ogromny problem z ograniczeniem jedzenia/kcal nagle zaczynają chudnąć. A ty właśnie sam napisałeś dlaczego tak jest

ciężko mi dołożyc więcej jedzenia bo się zrzygam xD.


Dodatkowo mowisz, że masz wstręt do jedzenia. No to czy pakowanie się
@saul: powiem ci tak na keto( głównie carnivore) mam energię dobra cerę i skupienie i zajebiste trawienie ( o ile nie speirdole czegoś), na węglach mam zaparcia sraki wieczne zmęczenie itp

Dla mnie dieta keto niszczy każdą dietę z węglami. Nie mówię że każdemu tak to zrobi ale ja do węgli wrócę tylko latem aby przybrać na masie.
@Wdermn są w lidlu jakieś parówki z serii pure bez azotynu tylko nie pamiętam które ale to i tak jest niewiele kcal w stosunku do objętości.
Jw, spróbuj z kawą z dowolnym tłuszczem, szczerze wykluczając nabiał i rośliny nic innego mi nie przychodzi do głowy
@pannakota: ile to jest 25mg/db ? co to za jednostka "db"? xD pytam bo nie wiem, kreatyna RACZEJ nie wpływa na łysienie, ale już geny tak, jeden koks je kreatyne i 10 innych substancji a włosy eleganckie a drugi w wieku 20 lat nigdy nie był na siłce i łysy xD ale zainteresowałaś mnie, podaj te db to przeliczę sobie na kg xD

@saul: mądry komentarz, w sumie ludzie z
@familypet: kabanosy to gówno dla mnie max

Właśnie od wczoraj jadłem po ok 1 k kalorii z kabanosów no i #!$%@?ło mi się trawienie :/

Kupiłem dxiisaj wątrobę cielęca może się uda zjeść całą xD