Wpis z mikrobloga

@Wronski444 Chyba liczy się wierność oddania świata przedstawionego w książkach, jego wiarygodność, oraz wierne oddanie całej mitologii, która ma kilka tysięcy lat, a nie poziom melaniny w skórze, ale ok
  • Odpowiedz
@Znasz_tego_Andrzeja: serial obejrze z przyjemnoscia bo w sumie mnie takie rzeczy jebia.
Ale musze przyznac ze Netflix ma bardzo plytka wyobraznie. Albo sa rasistami w sumie. To jedyny kolor jaki laduja.
Nie ma przeroznych azjatow, nie ma latynosow, eskimosow, ale nie ma tez nordyckich typow. Nie wspomne ze tradycyjnie w fantasy/sf mroczne elfy mialy niebieskawy/fioletowawy odcien, wiec dyskryminuja tez smerfy!
  • Odpowiedz
@Salir: najlepsze że biorąc opis z książek to wiadźmin właśnie wyglądał jak Żebrowski, czy ten z 1, a nie jak kulturysta Cavill xD. Gdzie w średniowieczu ktokolwiek był zrobiony xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@misthunt3r: też obejrzę, ten elf z kuszą w pierwszym sezonie jakoś mi nie przeszkadzał. Wiadomo było, że nie będzie to idealne odzwierciedlenie książki, szczególnie, że robi to Netflix. Chciałbym zobaczyć jakby zrobiło to HBO.
  • Odpowiedz
@Znasz_tego_Andrzeja: z jednej strony wykonanie GoT mi sie podobalo, a i Spartakus mial konkretna jatke w kazdym odcinku. Z drugiej zakonczenia ostatnich sezonow roznyhc seriali HBO mnie czesto zawodzily. Niby tu znam zakonczenie, ale kto wie co sie stanie.
  • Odpowiedz