Wpis z mikrobloga

Właśnie dotarła do mnie do pracy #ps5 z neonetu z 3 grami i padem ( ͡° ͜ʖ ͡°) gry zaraz rozpakowuje i odsyłam. Zamówiłem też koledze w piątek konsole z mediamarktu - zestaw ze spiderem i kamerką. Dzwonił przed chwilą na infolinie i mu powiedzieli, że do końca tygodnia zestawy grudniowe jak i te z piątku będą wysłane.
Szaman90 - Właśnie dotarła do mnie do pracy #ps5 z neonetu z 3 grami i padem ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: comment_16115725719oZGT5yjmwaPWFnLqNaPbG.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krav: Można, bo każda pozycja jest osobno. Musisz tylko wypełnić formulqrz każdy osobno do jednego produktu. Mi dzisiaj doszedł pad i gry w osobnej paczce i będę robił dokładnie to samo
  • Odpowiedz
@paki82: Rzucili w czwartek takie bundla z PS5 jako jedyni i człowiek już wziął żeby nie męczyć się z dalszymi poszukiwaniami. Teraz zrobiłbym to inaczej, bo w piątek rzucili inne w lepszej dla mnie opcji no ale skąd mógł człowiek wiedzieć
  • Odpowiedz
@paki82: tak, w neonecie akurat można, ale były też zestawy z innych marketów w którym na fakturze widniała tylko jedna pozycja "ps5+pad+gry" i wtedy nie mogłeś zwrócić gier
  • Odpowiedz
@Danio_1992: jaki był w piątek w neonecie bundle jeszcze? Czy mówisz o tych z RTV i MM? Tamte były średnio opłacalne bo na każdej byłeś stratny - gier nie sprzedasz w tej cenie co na fakturze, a częściowego zwrotu w tych sklepach nie można robić. Demony i Spidermana kupisz taniej na OLX.
  • Odpowiedz