Wpis z mikrobloga

@robvan: Trochę osób korzysta a raczej wrzucenie gier do sklepu to raczej mało wymagające działania dla tak dużej korporacji jak Sony. Zapewne brak wsparcia dla starych konsol takich jak Ps3 czy PSP ma zachęcić graczy do przejścia na nowe generacje konsol ale zamiast tego napędzają piractwo :x
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lesrley: PS3 nie jest już wspierane przez Sony, kupując gry z dystrybucji fizycznej i tak już nie zarobią, a na Store nie robią żadnych promocji. Pozostaje piractwo ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@robvan: Z drugiej strony aktualizują PS3 co chwilę by ograniczyć piractwo, myślę że sporo ludzi posiadających PS3 chcę grać w stare gry na PS1 i nie kupi nowej konsoli tak czy inaczej :P

Mam kilka starych gier na PS1 ale są w takim stanie że napęd sobie z nimi nie radzi, dlatego myślałem że kupie te gry na PsStore i ja bym był szczęśliwy i Sony by zarobiło xD
  • Odpowiedz
@vomalio: Wiadomo tylko na wersjach cyfrowych zarabiają, kupiłem kilka gier na PsStory bo te ceny pomimo braku promocji nie są aż tak bardzo w tragicznych cenach. TLOU kupiłem chyba za 80 złotych i Minecrafta w podobnej cenie.

No ale cóż nie daruje sobie tych gier z PS1 :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lesrley: no, najgorsze jest to że PS3 fajnie sobie radzi z emulacją poprzednich generacji, PS2 na moim telewizorze robi taką pikselozę że ledwo jestem w stanie grać, chyba że w małym okienku na środku ekranu xD
  • Odpowiedz
@Lesrley: piractwo na ps3 jest super wygodne z nopaystation, jak sony nawet nie chce ci zaoferować tego co chcesz to najlepiej to olej, zwłaszcza że z rynku wtórnego do twórców i take leci 0 zł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zielony_wiatr: można odpalić na każdej ps3 gry z PS2. Pierwsze FATy miały pełna kompatybilność wsteczną - tu jest sprawa jasna. Kolejne rewizje do późnych slimów sa zgodne z cfw co daje emulacje softwarową - tu również nie ma większego problemu. Ladujemy ISO/bin na dysk/lub pendrive i gramy. Późne Slimy i superslimy są zgodne z HFW na którym uruchomimy HEN. Tu działają jedynie gry z PS2 classic , ale każdą grę
  • Odpowiedz
@Lesrley: nie było chyba niestety osobnej zakładki na gry z PS1 ale w tej wersji sklepu możesz poszukać konkretnych gier
https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0101-NPEF00036_00-GMETALGEAR000001?psappver=18.02.0&scope=sceapp&smcid=psapp%3Alink%20menu%3Astore

Nadal powinno się dać wszystko kupić, tylko że sony przestało robić promocje a bez nich te ceny są kilka razy wyższe niż nie raz bywały. Np. MGSa z linku kupiłem za coś koło 10 zł rok temu.
  • Odpowiedz
@MisPluszowyZWadaWymowy: Kupie i będe mógł normalnie grać na ps3?

#!$%@? w te promocje, chciałbym zagrać w kilka swoich ulubionych gier z dzieciństwa za które chętnie i zapłacę tyle samo ile kosztowały w dniu premiery :)

Taki Syphon Filter - kosztuje 20 złotych, to jak za darmo
  • Odpowiedz
@MisPluszowyZWadaWymowy: Jutro spróbuje kupić, Crash 3 też kosztuje 20 złotych a to w sumie śmieszne pieniądze jak za takie gry.

Tylko szkoda że nie ma w tym sklepie np. Hogs Of War czy Syphon Filtera 2, troszkę to niezrozumiałe w sumie.
  • Odpowiedz