Wpis z mikrobloga

Do wszystkich antyMajorowców. Kicha was piecze bo chłop sobie jakoś ogarnął temat. Ma potknięcia jak każdy w życiu a wy potraficie tylko najwyraźniej pluć żółcią. Jeśli chodzi o akcje z nitro to ok, były ale chłop na swoim kanale tego nie miał. Niech pokasują kanały tych którzy to wrzucali. Człowiek na spokojnie mógł sobie psznie jeść a kto płacił to płacił. Nikt wam nie kazął tego oglądać ani płacić. A sami jako pierwsi nowy kanał na bank zaobserwowaliście.. Obłuda i tyle.
Śmiechu warte....

#kononowicz #suchodolski
  • 41
  • Odpowiedz
@BorciuX: Wiesz, w mojej skromnej opinii kwestią odpalającą widzów nie jest nawet to ćpanie czy zaśmiecanie lasu zwierzynieckiego lub absurdalnie głęboka patologia jaką pokazywał na kanale (bo było wszystko łącznie ze sraniem i szczaniem pod siebie).

Bardzo dużej ilości osób nie przeszkadzało to że ogólnie sobie zarabia, ale to jak to traktuje i jakim jest człowiekiem. A nie oszukując się Suchodolski na równi z knurem mają potwornie złe charaktery -
  • Odpowiedz
@BorciuX: przecież ten kretyn się przechwalał tym gwałtem, i że potem ofiarę wrzucili do kontenera na śmieci. I takich przechwałek było więcej. Kiedyś na jakimś z starych kont chwalił się, że z kładki rzucił płytą chodnikową w przejeżdżający miejski autobus. Chwal i broń tego degenerata dalej, nikt Ci nie broni, ale nie posądzaj innych że to żółć jak znasz żadnych elementarnych faktów z życia tego kryminalisty
  • Odpowiedz
Ma potknięcia jak każdy w życiu


@BorciuX: to bym musiał się chyba potknąć aż by mi buty spadły i zrobił jeszcze potrójne salto do tego xD
  • Odpowiedz
@BorciuX: A ja mysle ze zostalo to zrobione wtrosce o Wojtusia ,zeby przestal 350 metrow jezdzic do zodiaka taxowka i zaczal troche rozprostowywac kosci. A jak ci go szkoda to waruj pod jego domem w samochodzie i mu dowoz co sobie zarzyczy ,tyle na ten temat.Przeciez ten debil sam wrzucil ten film na swoj kanal ,nie mial czasu przejrzec fragmentu jak mu pucowal merca ?
  • Odpowiedz