Wpis z mikrobloga

@galileon ze względu na ciągłe zarzuty związane z grupą zdecydowali się grupę zarchiwizować, czyli na dobra sprawę jej już nie ma.

Moim zdaniem to już się ciągnęło od pewnego czasu jak "gwiazdy" czepiały się ich, że na grupie są nieprzychylne komentarze i im się za to dostawalo. Wymyślali różne rozwiazania, a to więcej moderacji, banowanie większej ilości ludzi, żeby nie było wyzwisk, czy usuwanie osób znanych z grupy. Teraz Wardęga dodał jakies
@nutiniss: dzięki za linka!

kurde fajnie by było to odbudować bo dramy i ploty zawsze z pierwszej ręki ( ͡° ͜ʖ ͡°) z drugiej strony bez ścisłej moderacji może się tam znowu zrobić bagno typu oznaczanie pod postami itd.
@slepauliczka: mi też przykro że grupa została zarchiwizowana, mimo że często nie zgadzałam się z opiniami na grupie. Rok temu została tam też wznieciona nagonka na osobę z mojego otoczenia, niestety poparta pomówieniami i kłamstwami. Wtedy przejrzałam trochę na oczy i większość rzeczy traktuje z przymrużeniem oka.
@Mq555: podobno ma być moderacja na nowej grupie.
Ja tam się bałam cokolwiek pisać od roku, bo bany się sypały jak z rękawa XD i to jest największy minus dużych grup, bana dostajesz często przez pomyłkę.

Na nowej grupie widać znajome twarze, więc odzyskałam wiarę, że uda się odbudować te społecznosc :3

Btw, hipokryzja z chłopaków niestety wylewała się od dawna, ale nie uwazam, zeby to zmasowane atakowanie ich było okej,
@slepauliczka: mmm, zajebista grupka na poziomie, pewnie adekwatnym do VP - pomówienia, mentalność kalego, hipokryzja, niezdolność przyznania się do błędu, lepiej niż na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)