Wpis z mikrobloga

Dzień dobry pachnące mireczki i mirabelki. Robiąc dziś porządki, naszła mnie myśl jak zmienił się w przeciągu ostatnich 2 lat mój nos i odbiór zapachów a przede wszystkim wydatki ( ͡° ͜ʖ ͡°) toteż małe chwalesie pic rel to z czym zaczynałem w komentarzu to co mam dziś. Niebagatelny udział w tym szaleństwie ma tag #perfumy dziękuje uprzejmie ()
Pobierz SalatkaJarzynowa - Dzień dobry pachnące mireczki i mirabelki. Robiąc dziś porządki, n...
źródło: comment_16114903126hLBbCzfX8RQPDwjJ4W9Dq.jpg
  • 32
@Trzezwiejacy_Pijaczyna: Nie wytrzymię. Tylko czytam o tym jak ten Cuirs jest zajebisty, a Black Afgano znam i uwielbiam. Już miałem kiedyś kupować odlewkę od jednego mirka, ale jakoś umarła nam rozmowa ¯\_(ツ)_/¯
W każdym razie:
właśnie kupiłem flakon i mogę odlać. Jak do mnie dojdzie paczka to napiszę posta. 3,8 zł/ml. Jak ktoś chce to już mogę sobie go zapisać.
@futrzakos: Proszę bardzo, rzetelnie i jako laik powiem tak, kupiłem bo byłej dziewczynie bardzo się podobały, to jest wersja intense, dużo przyjemniejsza niż sztampowa klasyczna urna, podoba się otoczeniu bo jest to zapach zachowawczy, nie wyróżniający się, daleko w tle lekko niebieski-solno morski ale i słodki, to jednak nie jest ulep w żadnym razie. Są przyjemnie drzewne, słodycz jest sztuczna ale nie wieje tanizną, wg mnie dużo lepsza wersja niż klasyczny