Wpis z mikrobloga

@LubieKiedy: Od 82% chyba? Ale głowy nie dam. W każdym bądź razie Apple radzi wymienić baterię jak ma 89% i mniej.

Jak ładowałeś tą baterię? Do 100%? Do ilu % zjeżdżałeś najniżej?
  • Odpowiedz
@LubieKiedy: Nie wiem jak u Ciebie ale ja wymieniałem w autoryzowanym serwisie baterię i gwarancja była tylko na 6 miesięcy więc nie złożysz już reklamacji.
Radzą tak w informacjach na swoich stronach o baterii. Tam gdzie podają w jakiej temperaturze najlepiej bateria się zachowuję itd...
Nie od dziś też wiadomo, że jeśli się chce zachować najdłużej jak największą kondycję baterii to ładuje się nią do 80% a rozładowuję do max 20-30%.
  • Odpowiedz
@wykry:tak wiem o tym, miałem włączone zoptymalizowane lądowanie baterii oraz gdy do 2-3 procent nie schodziłem, mam powiadomienie żeby przy 20 podłączać
  • Odpowiedz
@LubieKiedy: To może dużo używasz telefonu i ładujesz np. 2 razy dziennie i naleciało cykli ładowania i dlatego taki wynik.
Ja na Twoim miejscu wymienił bym baterie i pilnował 20-80%. O ile chcesz jak najdłużej mieć wysoką kondycję baterii
  • Odpowiedz
@LubieKiedy: To co innego zrobisz? Zmienisz telefon, chyba tylko tyle xd
Tak jak pisałem wyżej, ja na swojej 7 ponad rok temu wymieniałem baterie i mam 97%
  • Odpowiedz
@LubieKiedy: Teraz sprawdziłem paragon i wymiana była 28.09.2019r. No i sprawdzam w ustawieniach i mam 97%.
Może gdybym wyłączył i włączył telefon to by kondycja spadła o 1% lub 2% bo już kiedyś tak miałem, że po resecie telefonu kondycja różniła się o 1% mniej.

Jak chcesz nadal używać tego telefonu to kombinuj z gwarancją albo wymień baterie i może z następną będzie lepiej ;)
  • Odpowiedz