Wpis z mikrobloga

Ratujcie mirki
Chyba jakieś boty włamały mi się na konto facebook. Nie jestem w stanie teraz ani odzyskać hasła ani zgłosić się do fb.
Ustawiono uwierzytelniane dwuetapowe na jakiś numer, nie wiem jaki. Do mnie nic nie dochodzi.
FB zakładałem lata temu. Konto e-mail na które zakładałem fb już jest nieaktywne. Nie mam dostępu do niego i mieć nie będę.
Logowałem się przez aktualny adres e-mail (ustawiony jako alias) albo numer telefonu. Teraz nic z tego nie działa. Cały czas chce wysłać kod na stary, niedodstępny adres e-mail.

Prowadzę firmowego fb, do którego mam podpiętą kartę. Otrzymałem maila, że utworzono kampanię marketingową.
Próbowałem pisać do fb przez formularz, wysyłałem skany dowodu, pisałem na twitter, no k***wa wszystko. Nie odpisali, nie oddzwonili. Nic.

Gdzie mogę napisać? Co mogę jeszcze zrobić?

#facebook #pomocy #bezpieczenstwo
slawek99 - Ratujcie mirki
Chyba jakieś boty włamały mi się na konto facebook. Nie je...

źródło: comment_1611426679yTMKUBi3zw3cUVFAyJZUPS.jpg

Pobierz
  • 8
@karmelkowa: tak, ale nie było łatwo. W końcu udało mi się doklikac do formularza zmiany podstawowego e-maila. Po dwóch dniach zmienili. Wtedy po raz kolejny poprosiłem o kody resetujace ustawienia konta. Dostałem je na maila i wtedy mogłem ustawić nowe hasło i poprawny numer telefonu. Uff