Wpis z mikrobloga

#carnivore
#keto

Wkkncu dostałem ponad kilogram polędwicy wołowej od pana rolnika. Ale będzie w----------e na surowo mmmmm. Zrobię też z 2 steki.
Dostałem też wątroby z kurczaków więc myślę że też o-------e na surowo wyglądają na zdrowe pachną jak jagody.wachanie tego sprawia mi przyjemność a jak wkładam do buzi surowe organy zwierząt , krew lub mięso to czyje taka satysfakcję jakby to wchodziło w moje ciało i dawało błogostan.

Ehhh szkoda że nie mogę jeść tak codziennie....

Postaram się jak najszybciej może uda się do 25/30 uzbierać z 2 mln to postawie sobie domek w lesie będę miał krowy i zwierzęta które będę zabijał i jadł. I chodził na polowania majsterkowal sobie itp.

Ale zapas gotówki trzeba mieć materiały na dom i kase na działkę 2 mln myślę że powinno starczyć na działkę na odludziu i domek z drewna.

Mam dodatkowo dziewczynę ktora też by się pisała na takie życie. Obym tylko nie przecpal tych marzeń i dotrwał do zbawienia.

A wy co dalej się boicie i wyparzacie jajka bo salmonella( ͡° ͜ʖ ͡°)?
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wdermn: Fajne marzenia, mam podobne ale mogę już teraz Ci powiedzieć, ze hodowla zwierząt a w szczególności ubój to nie taka prosta sprawa. Dotyczy to przeżuwaczy, bo króliki czy drób możesz sobie trzymać i zabijać dużo prościej. No i fajnie, że Różowa popiera.
Smacznego.
Aha, no i nie potrzebujesz 2mln, bo słabą chatkę na wiosce na końcu świata kupisz za dużo mniejszą kasę.
  • Odpowiedz
@Wdermn: raw raw raw sv3rige raw raw carnivore pozdrawiam Pana, ja dzisiaj 2 kilogramy udźca wołowego pociąłem na 200 gramowe kawałki i myk do zamrażarki i będą konsumowane regularnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@luk04330: niby tak ale chciałbym tam zrobić jakieś filtry może jakieś panele fotowoltaiczne itp najlepiej takie niezależne gospodarstwo i zostawić jakąś sumkę na godne życie jakby coś mi się zmieniło albo miałbym dzieci.
  • Odpowiedz
@BacentyBaca: mi jakiś miras kiedyś polecił śmietanę jajka i trochę soli ( a ja dodaję trochę miodu ) i mam taki słodkawy shake ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale ostatnio znowu lipa z surowym mlekiem więc nabiał odpuszczam.
  • Odpowiedz
@BacentyBaca: i dla mnie najlepszy napój to krew nic mi nie daje takiego kopa i przyjemności jak to niestety nie często mam dostęp. xD kiedyś piłem nawet ludzka krew i była kozacka.
  • Odpowiedz
@familypet: xD nie z cipki, z szyjki dużo lasek kręci temat wampirów i lubią takich p-----w.

Obecna różowa też mi zaoferowała swoją krew ale najpierw musi oczyścić swój organizm na carnivore.za miesiąc skosztuje
  • Odpowiedz
@familypet: tak wrzuciłem w sumie sama się wrzuciła jak zobaczyła, że da się trzymać dietę i może to być bardziej przyjemne niż słodycze i też pewnie chciała mi zaimponować i w sumie to jej się udało nawet surowego mięsa trochę ode mnie zje :) , nie opiatów nigdy i nie mam zamiaru próbować ale z narkotykami coś wspólnego mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@familypet: a nie zauważyłem z narkotyków to w sumie zioło emke kwasa i grzyby jadłem więcej mi nie potrzeba. Kłopot mam jedynie z ziołem bo palę za często. Inne n-------i to raz na rok się zdarzy ( mimo że jak miałem mega problemy xd ściganie długow za niesprzedany towar groźby problemu w pracy i z laska to zdarzały się tygodnie niszczenia swojego organizmu :(. Ta dieta w sumie mi pomogła
  • Odpowiedz