Wpis z mikrobloga

Dostałem wczoraj konsolę. Aktywowałem PS+. Zacząłem ściągać dwie gierki i wyszedłem z domu. Wróciłem. Konto zablokowane xD Polski support czynny od pon do pt xD Jakieś rady :D?
#ps5
  • 25
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@puesmanana: przecież te wszystkie strony z kluczami, to sprzedają klucze albo z kasy z nielegalnych źródeł, albo są bezpośrednio kupione z kradzionych kart. Szara strefa, a nie poważna firma.
  • Odpowiedz
@package0x01: Akurat cdkeys.com to normalna firma, nie sprzedaje ona kluczy z kradzionych kart, ponieważ jest to zwykły sklep internetowy, który w przeciwieństwie do G2A i enba ma inną zasadę działania. G2A i Enbea pozwalają sprzedawać klucze zewnętrznym sprzedawcom, czytaj są to strony pośredniczące. CDkeys nie jest żadnym pośrednikiem i niczym się nie różni od RTV czy MM, no poza siedzibą w innym kraju. Sam kupiłem na CD keys pierdyliard kluczy
  • Odpowiedz
@mikorys: Ok, faktycznie to nie jest resell jak g2a, gdzie masz mnóstwo sprzedawców, ale pochodzenie klucza jest nadal niepewne - nie są autoryzowanymi sprzedawcami. Klucze nie pochodzą z oficjalnej dystrybucji. Widocznie ich handlowiec dał się naciąć.
  • Odpowiedz
@MisPluszowyZWadaWymowy @Maciek952 @package0x01 @mikorys @Theos @konpucjusz

Support PSN powiedział mi, że zablokowali mi konto, gdyż istnieje podejrzenie, że zalogowałem się na tę konsolę tylko dlatego, aby ktoś mógł korzystać z przywilejów PS+, czyli powielać subskrypcję(?wtf). Wiąże się to z tym zapewne, że to konto zostało utworzone pierwotnie na innej konsoli PS5 (założyłem tylko konto, nie aktywowałem tam PS+). Cała akcja miała miejsce na premierę konsoli, czyli
  • Odpowiedz
@puesmanana: ja #!$%@?... czyli wynika z tego tylko tyle że wyciągneli jakieś błędne wnioski i sprzedali Ci za to bana na ten moment, i nic nie ma to związanego z kodem ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzięki za zawołanie, jak coś dawaj znać jestem ciekaw jak to się rozwiąże trochę #!$%@? sytuacja...
  • Odpowiedz