Wpis z mikrobloga

Mirki, mam problem, i na pewno zapłacę za pomoc lub ewentualne rozwiązanie problemu.

W roku 2013 zainwestowałem pierwszy jak w krypto jakieś drobne kwoty. Kupowałem wtedy na bitcurex i mt.gox i mam na to ślady w historii rachunku. Mowa o drobnych kwotach rzędy 50-200 zł. No ale - pamiętam, że przelałem z giełdy coś na wallet na blockchain.com. Później zabezpieczyłem sobie plik do odzyskiwania konta - wallet.aes.json - który miał wystarczyć do odzyskania dostępu.
Teraz, za cholerę nie mogę tego zrobić. Strona, na której w blockchain można niby odzyskać portfel - https://login.blockchain.com/wallet/import-wallet - zupełnie nie działa.
Co więcej - założyłem w tym samym roku - ale pół roku później kolejne konto, i w tym czasie też mam jakieś wpłaty na giełdę.
Wiem, jakimi hasłami się posługiwałem w tamtym okresie. I teraz tak - próbuję zalogować się na ten portfel, - wpisując według mnie dobre hasło - później dostaję maila autoryzującego - potwierdzam go, i dostaje komunikat że hasło jest niepoprawne. Próbowałem kilka innych haseł z tego okresu - i w trakcie logowania nic się zupełnie nie dzieje. Klikam "zaloguj" i nic się nie dzieje.
Być może na tych portfelach nic nie ma, być może jest, - ale wydaje mi się, że teraz jest najlepszy czas, aby to odzyskać. Niestety za cholerę nie mogę. Przewertowałem już google w lewo i prawo, nawet znalazłem podobne wątki dotyczące pliku wallet.aes.json - ale nigdzie dobrej odpowiedzi.

#kryptowaluty
#bitcoin
  • 47
@seba_syn_zenona:
Jak byś miał seedy (czyli 12 lub 24 słowa) to w każdym wallecie byś uzyskał dostęp ale z pliku też nie powinno być problemu. Trzeba tylko odpowiedni program. Jak na Electrum nie pójdzie to spróbuj jeszcze Armory.