Wpis z mikrobloga

Od 21 do 25 stycznia trwa prawdziwe święto dla fanów Train Simulator, Train Sim World 2020 i Train Sim World 2. :) Fesitval Of Rail 2021

4 dni fajnych wyprzedaży (mój portfel płacze) i 4 dni streamów. Wczoraj został zaprezentowany gameplay z nowej, nadchodzącej trasy - osobiście mega się jaram. :)

To świetna okazja, by uzupełnić swoją kolekcje lub rozpocząć przygodę (podstawowa edycja tsw 2 kosztuje raptem 50 zł).

Dodatkowo za oglądanie streamów zgarniamy ikonki i tła na swój profil Steam.

https://store.steampowered.com/sale/dovetailgames

#gry #symulatory #pociagi #trainsimulator #trainsimworld #trainsimworld2 #tsw2
E.....n - Od 21 do 25 stycznia trwa prawdziwe święto dla fanów Train Simulator, Train...

źródło: comment_1611399758nhbihBNZLXg0LqKYSnEZHP.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Exxan: A ogólnie są jakieś polskie dodatki do tej gry nawet fanowskie. Wdziałem że jest fanowskie ED250, a jak z inni składami? Może jakiś Darcik albo Flirt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i jak wygląda sprawa z liniami kolejowymi, są jakieś polskie? Jakaś cmk albo lk9?

Trochę dużo pytań ale nigdy się nie interesowałem tymi symulatorami a teraz na promocji to może się skusze
  • Odpowiedz
@Almaak: Wiem, że w przypadku TS 2021 jest warsztat Steam. Ja sam gram tylko w Train Sim World 2, tam warsztatu nie ma, ani żadnych fanowskich tras, a oficjalnie żadna polska trasa jeszcze nie wyszła. :(
  • Odpowiedz
@Exxan: Z tego co zdążyłem się na szybko zorientować w internecie to ten projekt zapowiada się na taki który będzie spełniać moje oczekiwania. Zwłaszcza na screenach to dobrze wygląda a dworzec centralny to już w ogóle miazga. Oby tylko klapa z tego nie wyszła

https://store.steampowered.com/app/1422130/SimRail_2021__The_Railway_Simulator/

Raczej nie jestem targetem dla TS2021 bo mnie to najbardziej interesuje kolej polska a nie światowa, dlatego poczekam na premierę ww. produktu
  • Odpowiedz
@Almaak: @Exxan: przez cały okres życia Train Simulatora - a to ponad 16 lat- nie wyszła ani jedna oficjalna polska trasa, nie ma się co łudzić że w TSW 2 będzie inaczej. Klepią niemieckie, brytyjskie, amerykańskie i czasami jakieś inne (Francja, Włochy) i tak raczej pozostanie bo i target największy.

Cała nadzieja w edytorze ale do TSW już ma dwuletni poślizg i nic się nie zapowiada na przyspieszenie.
  • Odpowiedz
@Almaak: Wydawca simraila jest playway a oni sa znani z takich zagrywek, ze trailer i sama gre robi zupelnie inny zespol, a trailer ma niewiele wspolnego z koncowym wygladem gry. Ogolnie rzecz biorac - zatrudniaja studio by zrobilo trailer, reklamuja go na FB i innych spolecznosciowkach, jak duzo osob obejrzy, doda do wishlisty to ewentualnie rozwazaja produkcje gry.
  • Odpowiedz