Wpis z mikrobloga

@Just_Doesnt_Know: Gdyby to microsoft górował nad sony, mam wrażenie, że ta historia potoczyłaby się inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°).
W każdym razie plus dla microsoftu, ale płacenie abonamentu za to żeby pograć online, mimo że masz dostęp do internetu dalej uważam za ścierwo, które powinno się zaorać, spalić i zakopać jak telewizje publiczną. Nie wiem jak gracze mogli dać sobie wcisnąć takie ruchanie na hajs.
@green-mario tylko Microsoft się wycofa jak się na niego krzyknie (pewnie dlatego, że przegrywa) a Sony i Nintendo to wywalone na to mają.

Ile było krzyku jak podnieśli ceny swoich gier czy chcieli sprzedać Spiderman remastered drugi raz jeszcze obowiązkowo wymagając kupna dodatku. Nic to nie dało i tak zrobili jak chcieli.

O Nintendo i ich limitowanych premierach niektórych gier (kup w premierę albo nigdy) to nawet nie wspominam.
MS chce być tym fajnym wujkiem w świecie gamingu, mam wrażenie


@staryalkus:
I powoli się staję, a w zasadzie nawet nic nie musi robić, bo Sony zbyt mocno stoi na rynku i radośnie z tego korzysta.
Mają słabszą sprzętowo konsolę 5 generacji, podnieśli ceny gier, przy okazji zeszłej generacji #!$%@? płatny multiplayer, wsteczna kompatybilność dotyczy tylko ps4 (cofka do poprzedniej generacji, wowowowo, Panie Bukkake proszę zatrzymać wehikuł czasu, bo się #!$%@?
Ile było krzyku jak podnieśli ceny swoich gier czy chcieli sprzedać Spiderman remastered drugi raz jeszcze obowiązkowo wymagając kupna dodatku. Nic to nie dało i tak zrobili jak chcieli.

O Nintendo i ich limitowanych premierach niektórych gier (kup w premierę albo nigdy) to nawet nie wspominam.


@Medonix: Fakt że ci Japończycy mają jakieś strasznie skostniałe i zamordystyczne podejście do prowadzenia biznesu i obsługi społeczności przed CP 2077 nawet zwrotów nie chcieli
@RatedR brak wstecznej kompatybilnośći jest winą udziwniania w konstrukcji procesory ps2 i ps 3 co utrudniało również programowanie trzeba było znać zawansowany język ale dawało większe pole popisu gdy ktoś się nauczył. Ps3 które miało wsteczna kompatybilność gier z ps2 posiadało osobny układ do odpalania tych gier
W każdym razie plus dla microsoftu, ale płacenie abonamentu za to żeby pograć online, mimo że masz dostęp do internetu dalej uważam za ścierwo, które powinno się zaorać, spalić i zakopać jak telewizje publiczną.


@Fiktorianin: tylko to, czy grasz za darmo online na konsolach nie zależy od producentów konsol tylko od producentów gier. Grać chcą wszyscy tylko płacić za utrzymanie serwerów nie ma komu, fortnite np. na ps4 jest online bez
ale płacenie abonamentu za to żeby pograć online, mimo że masz dostęp do internetu dalej uważam za ścierwo, które powinno się zaorać, spalić i zakopać


@Fiktorianin: PRAWDA! Jakie było moje zaskoczenie pare lat temu jak w świeżo kupionego xboxa 360 chciałem pograć w battlefield online
@Medonix: No niestety, Nintendo #!$%@?. Dlatego rzadko kiedy coś u nich w sklepie kupuje i staram się tylko tytuły z drugiej ręki kupować. Ot, mała rzecz ale przynajmniej tym #!$%@? nie dam już bardziej na sobie zarobić niż to wymagane xD