Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Więc tak.
Gram na Xbox One X.

- klatki już nie skaczą jak #!$%@? co chwilę a spadek jest widoczny tylko na mega zatłoczonych bazarach ale też nie zawsze. Jest lepiej bo to te klatki mnie najbardziej wkurzały, a jest teraz o niebo lepiej ( pewnie kosztem grafiki czy coś, ale nie zauważyłem niczego)

- #!$%@?ła mi się 2x podczas 4h grania ( raz bo rzucie granatu tnącego w ludzi na bazarze i raz bez powodu na badlandsach)

- bugi jak były tak są.

- przechodnie podczas niebezpieczeństwa oprócz kucania również uciekają i po chwili kucają ( lekki progres)

- zauważyłem zmniejszony ruch uliczny.

- 2x przy automacie sprzedającym nie mogłem przejrzeć ekwipunku (w ekwipunek wlazłem, ale w bronie, ciuchy nie mogłem, aby je przejrzeć) pomogło wczytanie

Więcej nie pamietam, ale gra mi się już nawet fajnie dzięki mniejszym spadkom klatek.

#cyberpunk2077 #xbox #xboxonex
  • 4
@Andrut_japko: Zastanawiam się od czego zależą te bugi o których wspominasz. Tez gram na Xbox series x i gra wywaliła mi się 3 razy w ciągu 65 godzin grania. Klatki mam stabilne od premiery, tekstury nie wczytują mi się tak żeby było to zauważalne nawet jak cisnę Quadrą 198km/h po ulicach. Wyjaśni mi to ktoś?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SalvationArmy: też mnie to właśnie zastanawia. Pomijając że masz series x a ja One x, to zauważyłem że na tych samych konsolach są jakby różne optymalizacje i rozbieżnośćci w doswiadczaniu nieprzyjemności podczas grania. Dlatego opinie są tak rozbieżne. Niektórzy piszą że np. na series x gra im się spoko i mało bugów, a inni na series x piszą że jest o wiele gorzej.