Wpis z mikrobloga

@mlody_szybki: Mam go ~9 miesięcy, wcześniej 2x27". W pracy (księgowość więc zwykle otwarte 2-4 arkusze w excelu, przeglądarka itp.) sprawdza się świetnie i z powodzeniem zastępuje 2 monitory. W grach bywa różnie- zależy czy wspierają taki format obrazu. O ile ustawisz właściwą rozdzielczość to nic nie jest rozciągnięte ani spłaszczone. Jeśli gra nie obsługuje rozdzielczości UW to wyświetlana jest z czarnymi pasami po bokach lub rozciągana (zależnie od tego jak sobie
jestem grafikiem xD Ale ja mam #!$%@? bo projektuje UI więc powiedziałbym że nawet lepiej gdy widzę kolor tak samo jak user bez monitora za 20 k xD Chyba przetestuje jak mi się nie spodoba to oddam :P


@mlody_szybki: no innego wyboru niż przetestowanie samemu nie masz, bo ten Xiaomi ma sporą krzywiznę to musisz sprawdzić czy Ci to odpowiada i nie uniemożliwia pracy, bo ja mam monitor co ma 1800R
@mlody_szybki: jak sobie odpalisz jakąś aplikację na fullscreena to będziesz miał ogromne łuki lini poziomych, ale jak sobie to rozłożysz na 2-3 okna to myślę że ujdzie

jeszcze jak możesz, to zawołaj jakbyś robił fotki podświetlenia matrycy, jestem ciekawy jak moja wyjdzie na tle twojej, bo przyznam, że w ogóle tego nie sprawdziłem w trakcie 14 dni