Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maly1234: mieliśmy poprzedniej generacji Sandero, tanie plastiki, średnio dynamiczne ale tanie, kółka się kręciły i dało się jeździć i to wystarczy. Awaryjne nie było, tzn. raz uszkodził się drążek od kierunkowskazow i robił zwarcie uszkadzając akumulator ale na gwarancji wymienili. Sprzedaliśmy dość szybko bo wolimy trochę ładniejsze auta.
  • Odpowiedz
pieniądze na fajne, wygodne, dobrze wyposażone, dobrze prowadzące się nowe auto


Astra 1.4T


@Atreyu: xD

@maly1234: ogólnie to nie masz wyboru, nowa dacia jest mniej komfortowa niż 15 letni peugeot segmentu C. Nie myślałeś o czymś używanym z nalotem 30-50 kkm?
  • Odpowiedz
xD


@lumberman: na pewno fajniejsze niż Dacia, nie każdy jak ja potrzebuje 300 koni rwd w Daily

Jeździłem trochę nową Astrą, byłem bardzo zadowolony z dynamiki w niskim i średnim zakresie, a przesiadałem się z aut 2x mocniejszych
  • Odpowiedz
@maly1234: ja bym wolał coś od hyundai/Kia w takiej cenie… rozumiem Dacie za 40-45k ale nie za ponad 60…. na więcej niż 5k rabatu nawet nie masz co liczyć, prędzej ci coś dadzą jeszcze gratis np. opony.

Co do nawigacji w MediaNav - mam ją w clio iv i ona na prawdę jest spoko - szczególnie system ostrzegania o prędkości lubię w niej.
Mam też aa/car play ale to jest
  • Odpowiedz