Wpis z mikrobloga

Mogę się założyć że większa połowa z was ta są ci którzy prubowali wejść w dupe Łukaszowi! a przykładem jest ten mameja z jednego filmiku, który żali sie ze Łukasz dał mu bana i nie odbiera jego telefonu, a to że Łukasz jest kimś kto nie obraca się za siebie tylko prze do przodu i olał was sikem prostym, przyczyniło się do waszego hejtu. Ja mam do niego szacunek za jego charyzmę i odwagę to że nie skamlał jak nie którzy o subskrypcje i nie prosił o żadne lajki, potrafił jednocześnie ogarnąć dwie budowy i przygotować film na You tube. A to że reżyserował pewne rzeczy to chyba na tym polega żeby przyciągnąć widza, bo to jest YouTube a nie telewizja trwam rydzyka. Łukasz popełnił błąd że za bardzo afiszował się tym czego się dorobił, was po prostu zżera zazdrość od środka i to jest żałosne.
Dodam tylko że nigdy Łukasza nie subskrybowałem nie komentowałem i do niczego się nie dorzuciłem, po prostu mu kibicowałem jak z niczego robił coś.
#lukaszbudowlaniec
  • 24
@NiebieskiWStringach: Mylisz się. Tag się zdynamizował po #!$%@? przez ukasza ławy fundamentowej i słupów na budowie w Dębnie. Oraz po nagłym zaniku filmików z tej budowy. Cofnij się o te trzy miesiące i sprawdź :)
BTW, posty o finansach mitomana lub z kontekstem finansowym wstawiasz najczęściej właśnie Ty. Nie tak dawno policzyłeś ze szczegółami, ile mógł czy może zarobić właśnie na tych 5 domach. W psychologii taki mechanizm działania nazywa się