Wpis z mikrobloga

@Boooooooooooooooooo: ale moment. Przecież tam siedziało chyba z pół setki osób. W dodatku wielu na TOR-ze. Będą w stanie powiązać komentarze z nielegalnymi treściami z konkretnymi adresami IP? Przecież pół Wykopu jest zesrane, że każdemu wejdą do chałupy i będzie odpowiedzialność zbiorowa.
@OSH1980: Kazda publikacja ma timestampa wiec mozna dopasować z drobna koretką miedzy logiem w nginx a zapisem w bazie. Ale prawda taka ze kazde zdjecie ma zmodyfikowana nazwet do _. Wiec jest nawet prosciej, wystarczy pobrać ID tego konta i odfiltrować wszystkie inne wpisy w logów które nie pasuja. Potem pobrać wybrać IP i tyle.
@OSH1980: to zależy, albo stwierdza że nie.ma co się #!$%@?ć i odpuszcza sprawę albo zrobią z tego coś w rodzaju pokazówki na potrzeby pokazania w mediach że problemy tego portalu to nie nieudolność twórców tylko atak zorganizowanych "sił". W tym drugim przypadku nie zdziwionym się jakby pan "0" stworzył jakaś kategorie "terroryzmu informacyjnego" czy coś podobnego.
@OSH1980: No tu jest pytanie czy beda dokladnie sprawdzać kto co wrzucil, czy moze im sie nie bedzie chcialo i stwierdza ze przekaza policji wszystkie IP jakie sie zalogowaly a policja niech sobie radzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie nieudolność twórców tylko atak zorganizowanych "sił".


@Andi129: przeciez tym sie objawia nieudolnosc tworcow czegokolwiek w internecie.
Jak #!$%@? zbudujesz chalupe to sie zawali, wiatr albo trzesienie ziemi Ci zniszczy albo sama sie zawali.

A jak #!$%@? zbudujesz strone intenetowa to dla zajawki hakerzy Ci ja zniszcza :D
@InterferonAlfa_STG: hakerzy? Ich grupa smieszkow zaorala paroma kliknięciami prawym przyciskiem myszki xD

Ja o tym wiem, nie neguje ich nieudolności. Ale oni zapewne ta nieudolność będą chcieli przykryć pogłębiając w odbiorcach syndrom oblężonej twierdzy. Przedstawić się w roli ofiary ataku sił ktorym tylko oni starają się przeciwstawić i stad te ataki.

W tvpis pójdzie relacja jak pić rel, ja może dramatyzuje ale nie zdziwilbym się jakby cała sprawa stała się pokazowa.
źródło: comment_1611312080SeK6ts6UNA00QM8zLrQuRr.jpg