Wpis z mikrobloga

Polska w pigułce, czyli system działa jak gówno i jest nieprzygotowany, rejestracja na szczepienia przez telefon nie funkcjonuje, w internet ludzie nie potrafią, zatem w celu zaszczepienia się przeciwko COVID seniorzy wybrali...stanie w kolejkach przed przychodnią, jak za starych czasów. No więc żeby zaszczepić się przeciwko COVID pójdą sobie razem tłumnie do przychodni postać w kolejce i się pozarażać.

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-program-szczepien-przeciw-covid/SG24/news-kolejki-przed-przychodniami-problemy-z-infolinia-ruszyly-zap,nId,5002618

#polska #nfz #covid #szczepienia
  • 4
@robertx: ja wiem że tak czy siak #!$%@? mają, chodzi mi tu bardziej o organizację całej akcji szczepień pod kątem logistycznym. 2021 rok, a ludzie się rejestrują "ręcznie" w dobie pandemii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mave: Ten cały temat to jest jedno wielkie xD. Nawet jeśli wszystkie teorie szurów by się potwierdziły, w szczepionce były chipy współpracujące z 5g czy co tam jeszcze wymyślili i absolutnym priorytetem dla państwa byłoby zaszczepienie wszystkich obywateli to ja jestem całkowicie spokojny. Nie ma takiej rzeczy której by nie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)