Wpis z mikrobloga

@lunga: xDDD jak mnie to myślenie rozwala, nie masz pojęcia jak to działa prawda? Dobrzy dostawcy nie maja logów, a serwery sa w innych krajach gdzie władza z naszego kraju może im pupy lizać xD
  • Odpowiedz
@lunga: w praktyce wyglada tak, ze pan polcijant widzi ip z hondurasu no to myk umorzenie z powodu niewykrycia sprawcy, przecietny polivjanty nawet nie wie co to vpn
  • Odpowiedz
@Serghio: żebyśmy się zrozumieli, wiem że namierzenie jest możliwe, ale mówienie że VPN jest nic nie warty jest okropną ignorancją. VPN to ogromne biznesy które nie wydadzą żadnych danych bez walki, bo pan policjant zapuka xDD, większość nie ma danych do wydania, problem z ich uzyskaniem jest tak wielki że nawet nie warto o nie prosić, VPN tworzy barierę której nikomu nie chce się przekraczać, policja widzi ip z innego kraju
  • Odpowiedz
@arekop100: Każdy eksport od bezpieczeństwa powie Ci, że dopóki czegoś nie zobaczysz na własne oczy i nie sprawdzisz, to nie możesz być niczego pewien. Pewnym to można być tylko śmierci i podatków.

97 najpopularniejszych dostawców VPN-ów jest w rękach raptem 23 firm, która znaczna część jest chińska, często niejawnie. Co do samej technologii to sprawa jest prosta, oczywiście można zachować anonimowość. Nikt nie będzie się tutaj spierał.

Tylko problem w tym,
  • Odpowiedz
@arekop100 dodam jeszcze, że złota zasada Niebepiecznika, mówi, że każdego dostawcę VPN traktować jako szatana którego jedynym celem jest czajenie się na Twoje dane, chociaż sami polecają NordVPN, Proton VPN ale nie do wszystkich zastosowań.
  • Odpowiedz
wpisów/s na sekunde


@YodaMonster: w sensie wpisow na sekunde kwadratowa, czyli przyspieszenie predkosci postowania?

pan polcijant widzi ip z hondurasu no to myk umorzenie z powodu niewykrycia sprawcy, przecietny polivjanty nawet nie wie co to vpn


@Ciapatus: Ja przez przypadek zalogowalem sie do urzedu pracy przy wlaczonym VPN i mnie oskarzyli o przebywanie za granica na zasilku
  • Odpowiedz