Wpis z mikrobloga

Ktoś ma z tych dzisiejszych bundlów coś ruszone w trackingu DPD ? U mnie jest "Zarejestrowano dane przesyłki, przesyłka jeszcze nie nadana", możliwe że już poszła tylko nie wbijają tego do systemu i przykładowo jutro będzie czy raczej nie ma szans ?
#ps5
  • 27
  • Odpowiedz
@Danio_1992: Oni zmieniają status na wysłane do klienta jak wydrukują tylko etykietę, skoro nie ma informacji z Dpd to raczej dostaniesz w poniedziałek z mojego doświadczenia.
  • Odpowiedz
@Danio_1992 ja dostałem dwa numery do trackingu. Na jednym już dostałem powiadomienie SMS tak jak pisał @gromota a na drugim numerze jest tylko jakby wydrukowali etykietę. @gromota na maila ile dostałeś numerów do śledzenia przesyłki?
  • Odpowiedz
@gromota w ogóle to jeszcze jakiś inny numer zamówienia mam niż ten główny, dziwna sprawa. Na mailu od dpd jest info tak jakby przesyłka się składała z dwóch paczek, bo jest numer referencyjny 1. oraz 2.
  • Odpowiedz
@LaFleur: a, to mam tak samo - pod numerem w mailu są 2 referencyjne, wiec pewnie nadali paczkę z PS5 i osobno dodatki. Będzie łatwiej odesłać, bo mnie interesuje tylko dodatkowy pad z tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LaFleur: To u mnie samo, że zarejestrowano dane przesyłki i nic więcej żadnych powiadomień. To ja raczej nastawiam się na poniedziałek albo coś się popsuło i może nie bez powodu moja różowa mówi "#!$%@?ć DPD" za każdym razem, jak ich widzi :D
  • Odpowiedz
Kurde a ja w sumie nie wiem dostałem o 15 maila od Neonetu ze przesyłka została przekazana firmie kurierskiej, natomiast na śledzeniu paczki mam tylko informacja, ze zarejestrowali dane przesyłki. Może ktoś z poprzednich rzutów miał podobna sytuacje i powie czy jest szansa się spodziewać dzisiaj czy raczej dopiero w poniedziałek?
  • Odpowiedz