Wpis z mikrobloga

jak działa te cofnięcie u Yony? Typ dostaje cc na głowę i cofa mimo tego, albo cofa i wtedy dostaje cc nałożonego wcześniej. WTF nie wiem co się dzieje w tej grze? Irytuje mnie ta postać z tą mechaniką i jeszcze mocnym early
Co tego gościa wali po kasku, tak, że mu się odechciewa?
#leagueoflegends
  • 7
  • Odpowiedz
@SpalonyHeretyk: ile ten duch trwa? Trochę dziwi mnie, że nie ma paska postępu nad głową dla takich efektów właśnie.

No i jak jest w duchu to cc na niego nie działa w sensie, że może się cofnąć? Bo tak widzę, że dostaje tego ccka, ale po prostu się cofa unikając dmgu z followupu i to jest tak wkurzające, że masakra. Szczególnie, że ta postać ma dobry waveclear, mobilność i przeżywalność
  • Odpowiedz
@Maneharno duch trwa dość długo maksymalnie, nie wiem ile dokładnie. Najgorsze to jest to, że może się cofnąć gdy chce, więc jak go trafisz czymś to ma ok. sekundy czasu na reakcję, więc może zrobić tak, że go trafia CC już w czasie cofania się do ciała. Taki sam rak jak Yasuo z tarczą
  • Odpowiedz
@SpalonyHeretyk: tarcza Yasuo to już toleruję, ale Yone to jest powalona postać jak nie masz wsparcia od teamku to chłop jest powalony. Nawet jak chcesz go poke'ować to ma taką regenerację, że i tak przegrywasz wymiany
  • Odpowiedz