Wpis z mikrobloga

Idąc dalej tropem mojej oskarowej predylekcji mam pytanie do strongmanow co obejrzeli cała jego tfurczosc o retrograch:

- czy on ma cokolwiek faktycznie ciekawego w zbiorach?

Bo kurde jak na razie jedynym czego nie znajdziesz na byle śmietniku czy w co drugim polskim pawlaczu to była Sega Mega Drive, ale Kuc wiedział o niej nic, miał dwa karty, i do tego popsuta.

#axeliocontent
  • 10
czy on ma cokolwiek faktycznie ciekawego w zbiorach?


@Filipterka25: nie

Bo kurde jak na razie jedynym czego nie znajdziesz na byle śmietniku czy w co drugim polskim pawlaczu to była Sega Mega Drive, ale Kuc wiedział o niej nic, miał dwa karty, i do tego popsuta.


@Filipterka25: posiadanie nawet prototypu Nintendo Playstation i tak jest #!$%@? warte jak nie potrafisz o tym ciekawie i składnie opowiedzieć, a kuc pod względem
@Filipterka25: ja mam cos ciekawego, sciagnietego coinopsa XD wez sie nie osmieszaj jak reszta tych przegrywow co mysla ze jak maja jakies retrograty to one sa ciekawe XD

to juz nie te czasy zeby zbierac smiecie i ustawiac je na polkach XD

wiesz jaki jest profit z posiadania pudelek po grach? ze mozna sobie z nimi zdjecie zrobic i plusy dostac XD tak szafa z grami robi co pol roku, wysyla
@teslagrad: zyje, podobno schudl, juz ten stary kontent nie wroci bo jest kompletnie bez sensu, polska scena retro naprawde zdechla a wszystkie te unboxingi

a szkoda gadac.

no nie nagrywal bo to co robil bylo kompletnie bez sensu, duzo z nich przejrzalo na oczy jakie przegrywy ich ogladaja, sa tacy co robia lajty dla 3 osob xD

mam nadzieje ze korona ich jeszcze bardziej przycisnie, pozdychaja te muzea wielkosci kiosku ruchu
@farara: takie trochę smutne, bo faktycznie conajmniej 10 jutuberów, których oglądałem przestało nagrywać. Scena retro się wypaliła, bo ile można grać w Tanki i ile można opowiadać o Pacmanie?
@teslagrad: mozna ale te gry musza byc na wyciagniecie reki i za darmo tak zeby byla jakas interakcja, no ale oni wszyscy maja stulejke w postaci praw autorskich i kija w dupie XD

nie no najgorsze w tych 10 jest to ze kazdy jest w ch nieciekawy, moze sobie ironicznie obejrzec nocnego browarka ale nie bede chyba udawal ze gwno mnie obchodzi jego opinia jak i te jego gry xD z
@teslagrad: scena retro się wypalił, bo to biedaki mentalne i finansowe jak dziś przejrzałem kanały.

#!$%@?.

No, super retro, jak taki jutuber z dupy ma dwa famiklony, plejke jedynkie i napieprza w to, w co grali wszyscy. Ja rozumiem zbieranie, restaurowanie starego sprzętu, no coś jak kurde ratowanie zabytkowego samochodu, ale plejka to taki troche bmw z 1991 (a Pegaz to w ogóle gruz p0ldka skladaja). To nie jest retro. Nie