Wpis z mikrobloga

Nie inwestujcie w baner broni. Wydałem na to g.... więcej niż do tej pory na te grę (albo jakąkolwiek inną) i same crapy bez Amos Bow.
Nie opłaca się. O ile w banerze postaci wiele ile maksymalnie musicie wydać by zdobyć postać, tak tutaj "sky is the limit". Nie ma tej mechaniki, że jak za pierwszym razem dostaniesz złą broń, to za drugim już dostaniesz tę o którą walczysz.

Zamiast wishów broni mogłem mieć przynajmniej C1 Ganyu. Karta kredytowa płacze :(

#genshinimpact
  • 7
@dmm_: Zgadzam się w 100%. Niestety dla Ganyu chciałem zrobić wyjątek i poszło grubo ponad 100 wishy na broń.
Teraz muszę zaczekać na kolejną 5* bo już głupio się wycofać. To sytuacja z tych, gdzie wiesz że to co robisz jest głupie ale robisz to już tak długo że nie możesz się cofnąć :D Jeśli kolejna to nie Amos to już nigdy tam nie #!$%@? (,)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mr_Lewy: moja jedyna broń 5 gwiazdkowa to Amos' Bow ( ͡ ͜ʖ ͡)
Nie wydałem ani grosza a mam wszystkie postacie 4 gwiazdkowe i czuje dobrze człowiek. Zrobię sobie Amber na tym łuku heh.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mr_Lewy: nice. Mi też ganyu wpadła fartem, a jedyny łuk jaki mam to sacrificial. Jak mi nie wpadnie schemat do łuku w następnym tyg to kupię blackcliff.
@Mr_Lewy: ja ogólnie staram się nie wydawać kasy na gry f2p - bo później, jeśli gra przestanie sprawiać frajdę, będzie ciężej od niej odejść skoro wydałem X kasy. Wyjątkiem od tego są gry z naprawdę dobrym f2p - jak np Gwint czy Path of Exile gdy można się świetnie bawić nie wydając ani złotówki a moje wydawanie to pewien rodzaj "wdzięczności/uznania w stronę devów". Genshin zdecydowanie się do tej grupy nie